WhatsApp chat

BLOG
Anasayfa Blog (P30) 12 cm ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Satın Alma

(P30) 12 cm ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Satın Alma

(P30) 12 cm ABC Sistem Boru Tipi Havalı Yatak Satın Alma

P30 12 cm A+B+C Sistem Boru Tipi Havalı Yatak(Hasta Yatağı): Taşıma kapasitesi yüksek vücut yarasını önleyen kaliteli bir boru tipi havalı yatak(hasta yatağı) modelidir.

(P30) 12 cm A+B+C Sistem Boru Tipi Havalı Yatak: Taşıma kapasitesi yüksek vücut yarasını önleyen kaliteli bir boru tipi havalı yatak modelidir. 10 saat boyunca günlük hayatını hasta karyolasında geçiren ve sürekli yatan bir hastanın kullanabileceği EN DAYANIKLI BORU TİPİ HAVALI YATAK çeşididir.

TAŞIMA KAPASİTESİ YÜKSEK HAVALI YATAK

Havalı yatak kullanan ve hastanın kilosundan dolayı havalı yatağın patlaması birçok kişinin başına gelebilmektedir. Dolayısıyla yatağı kullanacak olan hastanın kilosu çok önemlidir. Kiloya ve hastaya uygun havalı yatak seçimi yapabilmek için, Platin Yatak satış temsilcileri ile görüşebilirsiniz.

(P30) ABC sistem havalı yatağın taşıma kapasitesinin yüksek olmasının nedeni, ÇALIŞMA PRENSİBİDİR. Ürün ABC iç sisteme sahiptir. ABC sistem 3'lü hava sirkülasyonu anlamına gelmektedir. Havalı yatakta bulunan her 3 borudan 2'si hareket halindedir. Yatağın boruları ABC şeklinde sıralandığında A ve B boruları %100 şişikken, C borusu %80 şişiktir. B ve C borularının tamamı şiştiğinde ise, A borusunun yarısı şişik hale gelir. Hastanın vücudunun %75i yatağa temas etmektedir. Dolayısıyla 100 kg ve üstü hastalarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

(P30) 12 CM ABC SİSTEM HAVALI YATAK ÖZELLİKLERİ

  1. Ürün yatay borulardan oluşmaktadır. Borular hastaların hareketlerini rahatsız etmeyecek şekilde dizayn edilmiştir.
  2. Ürün şiştiğinde 12 cm yüksekliğindedir. 12 cm yükseklik en ideal yüksekliktir. Hava sirkülasyonunun maksimum seviyede gerçekleşebilmesi için 12 cm tercih edilir.
  3. Ürünün iç sistemi ABC şeklindedir. Abc sistem sayesinde hastada daha fazla kan dolaşımı artmaktadır.
  4. 3'lü yani ABC sisteme sahip bu ürün sayesinde kilolu hastaların tercih edebileceği bir havalı yatak modelidir. Taşıma kapasitesi yüksektir.
  5. Havalandırma sistemi havalı yatak için çok önemlidir. Bu üründe ventilasyon sistemi mevcuttur, vücutlarına mikrogözenekleri sayesinde hava üfler.
  6. Hastaları terletmeyecek cover kumaştan imal edilmiştir.
  7. Ürün Platin Yatak ithalatçısı tarafından 2 yıl garantilidir.
  8. Havalı yatağın motoru hastaları rahatsız etmeyecek şekilde sessiz çalışmaktadır.
  9. P30 model havalı yatak vücut yarasını iyileştirme ve önleme garantilidir.

ABC SİSTEM HAVALI YATAK HANGİ HASTAYA UYGUN?

Her hasta yatağı her hastaya uygun olmamaktadır. 10 yıldır hasta yatağı alanında hizmet veren Platin markası olarak müşterilerimize havalı yatağın hastanıza uygun olduğunu veya uygun olmadığını nedenleri ile açıklamaktayız. Tekrar yeni bir havalı yatak temin etmemeniz için, profesyonel yardım almanız gerektiğini düşünmekteyiz.

Hangi hastaya uygun?

Vücut yarası büyümüş hastalara özellikle tavsiye edilmektedir. Sebebi ise AB sisteme göre daha fazla kan dolaşımını arttırdığından kaynaklanmaktadır. Daha fazla kan dolaşımı, daha fazla hücreleri aktifleştirmekte ve hücre ölümlerini önleyerek vücut yaralarını iyileştirmektedir.

Kilolu hastalar için kesinlikle bu ürün tercih edilmektedir. Kilolu hastaların kullanabileceği havalı yatakların patlama riski oldukça yüksektir. Dolayısıyla ABC sistemden dolayı, taşıma kapasitesi yüksektir ve kilolu hastalar için kullanılması gereken bir havalı yataktır. Ürün 12 cm yüksekliğindedir. Hastaların kiloları bu yüksekliği 9-10 cm ye düşürmektedir. Hava sirkülasyonunun en iyi şekilde gerçekleşebilmesi için yüksekliği az olan ürünler tercih edilmemelidir.

Bilinci yerinde ve psikolojik olarak havalı yatak kullanmak istemeyen ve rahat olmayacağını düşünen hastalar için tavsiye edilir. 3'lü sistem olması sebebiyle hastaların en rahat edeceği ve boru geçişlerini hissetmeyeceği havalı yataktır.

ABC SİSTEM HAVALI YATAK SİPARİŞİ

P30 ABC sistem havalı yatağı satın almak isteyen müşterilerimiz iletişim numaralarımızdan bizi arayabilirler. Ürün 2 yıl garantilidir. Parça tedariği mevcuttur. Alınan geri dönüşlere bakıldığında müşterilerimizin %90'ı bu üründen memnundur. Ürünün siparişini verdiğinizde İstanbul içi aynı gün adresinize servis çalışanlarımız tarafından teslim edilecektir. Şehir dışı siparişler için ürün kargo ile gönderilmektedir.

İLETİŞİM

WhatsApp: 0532 620 1030
Cep No1: 0542 686 9962
Cep No2: 0532 404 7273
Anadolu: 0216 470 5040
Avrupa: 0212 634 4010

Hasta yatağı ve havalı yatak modellerini incelemek için HASTA YATAĞI KİRALAMA üzerine tıklayınız.Bu yazı 1675 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER

HAKKIMIZDA

Platin Yatak Logo

Platin Yatak, Türkiye'de hasta yatağı kiralama sistemini başlatan ve 2009 yılından bu yana hastaların evde bakım süreci için profesyonel hasta yatakları üreten bir firmadır.

Copyright © 2009 HASTA YATAĞI KİRALAMA bir PLATİN YATAK kuruluşudur. - hastayatagikiralama.com bugün 14 Yıl 6 Ay 28 Gün yaşında