WhatsApp chat

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

13 Yıllık Tecrübe İle..

2008 yılından bu yana hasta yatağı sektöründe hizmet veren Platin Yatak (www.platinmedikal.com ) olarak, hastalarımızın ihtiyacına yönelik hasta yatağı üretmek ve hastalarımızın evde bakım sürecini rahat geçirebilmeleri için titizlikle çalışıyoruz.

Geçmişte hastane yataklarına hastaların evlerinde kullanamamalarından kaynaklı doğan hasta yatağı üretim ihtiyacı, günümüze kadar birçok hastayı memnun etmemize neden olmuştur. Memnuniyet sonrası referanslarımız ise, hala geçmişten günümüze devam etmektedir.

İstanbul Ümraniye Dudullu’da 3 katlı imalat, depo ve showroom ofisimiz ile hizmetimize devam ediyoruz. İstanbul için hastalarımıza yataklarını, hastaneden taburcu olmadan evlerinde hazır ediyor, Tüm Türkiye’ye kargo hizmeti veriyoruz.

Profesyonel boru tipi havalı yatakları yurtdışında ürettirerek, ülkemizde kullanıcılarına ulaştırıyoruz. Yurtdışına sağlam ve arıza yapmayan hasta yataklarına ihraç ediyor, ürünlerimizi üretmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Kısa süreli olarak hasta yatağına ihtiyaç duyan hastalarımız için evde kullanabilmeleri üzere 2009 yılından bu yana hasta yatağı kiralama hizmeti veriyoruz. Türkiye’de hasta yatağı kiralama hizmetini başlatan firma olarak, hastalarımızı uzun yıllardır rahat ettiriyoruz.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimizi müşterilerimize önemle ulaştırıyor ve müşteri memnuniyeti için titizlikle çalışıyoruz.

HAKKIMIZDA

Platin Yatak Logo

Platin Yatak, Türkiye'de hasta yatağı kiralama sistemini başlatan ve 2009 yılından bu yana hastaların evde bakım süreci için profesyonel hasta yatakları üreten bir firmadır.

Copyright © 2009 HASTA YATAĞI KİRALAMA bir PLATİN YATAK kuruluşudur. - hastayatagikiralama.com bugün 14 Yıl 0 Ay 3 Gün yaşında