WhatsApp chat

BLOG
Anasayfa Blog KİRALIK HASTA YATAĞI ATAŞEHİR

KİRALIK HASTA YATAĞI ATAŞEHİR

 KİRALIK HASTA YATAĞI ATAŞEHİR

Hasta Yatağı Kiralama Ataşehir: Yıllardır hasta yatağı kiralama yapan profesyonel firmadır. Ataşehir ilçemizde hasta yatağı kiralama hizmetleri verilmektedir. Ataşehir hasta yatağı kiralama.

Kiralık Hasta Yatağı, Ataşehir bölgemize yıllardır hasta yatağı kiralama yapan profesyonel firmadır. 2, 3 veya 4 motorlu hasta karyolası modellerimiz kiralama hizmetine sunulmuştur. Ataşehir ilçemizde hasta yatağı kiralama hizmetlerimizin içeriğinde; 2 motorlu hasta karyolası kiralama, 3 motorlu hasta yatağı kiralama, 4 motorlu hasta yatakları kiralama seçeneklerinin yanında havalı yatak kiralama ve hasta yemek masası kiralama hizmetleri de verilmektedir. 2008 yılında kurulan firmamız Platin Yatak hasta yatağı kiralamanın yanı sıra, hasta karyolası imalatı da yapmaktadır. 2008 yılında hasta yatağı kiralama sistemini ilk başlatan firmamız hasta yatakları satışında da sektörünün en iyi firmasıdır. Genel anlamda verdiğimiz hizmetler; hasta yatağı, havalı yatak ve hasta yemek masasının kiralaması, üretimi, italatı, satışı ve toptan satışı yer almaktadır. Ataşehir ilçemize hasta yatakları ile alakalı tüm hizmetleri çok hızlı bir şekilde vermekteyiz.

Hasta Yatağı Kiralama Ataşehir İlçemize Sunulan Ürünlerimiz

Ataşehir ilçemiz Ürettiğimiz ve ithalatını yaptığımız tüm ürünlerimizden hizmet almaktadır. Ataşehir ilçemize tüm kiralık hasta yataklarını sunmaktayız. Aynı zamanda satın almalarda tüm hasta yatağı modellerimizi sunmaktayız.

Hasta Yatağı Kiralama ürünlerimiz motor sayılarına ve fonksiyonlarına göre sınıflandırılmaktadır. Genel anlamada sınıflandırdığımızda 2 motorlu hasta yatağı kiralama, 3 motorlu hasta yatağı kiralama ve 4 motorlu hasta yatağı kiralama olarak 3 bölümde inceleyebiliriz.

Hasta Yatağı Kiralama Seçeneklerine havalı yatak kiralama ve hasta yemek masası kiralama seçeneklerini de ekleyebiliriz. Kısaca aşağıda sıralamak gerekirse Ataşehir ilçemize kiralama yapılan ürünleri 3 bölümde inceleyebiliriz;

Hasta Yatağı Kiralama Seçenekleri

 • 2 motorlu hasta yatağı kiralama
 • 3 motorlu hasta yatağı kiralama
 • 4 motorlu hasta yatağı kiralama

Havalı Yatak kiralama seçenekleri 

 • a+b sistem boru tipi ventilasyonlu havalı yatak kiralama
 • a+b+c sistem boru tipi havalı yatak kiralama
 • pozisyon veren havalı yatak kiralama

Hasta Yemek Masası Kiralama 

Kiralık Hasta Yatakları Ürünleri

Aşağıda Hasta Yatağı Kiralama sistemimizde yer alan ürünlerin kısa açıklamaları ve hızlandırılmış videoları bulunmaktadır. Ürünleri daha iyi inceleyebilmek için her ürünün altında ürünü daha detaylı inceleyebileceğiniz ürün sayfasına yönlendiren linkler bulunmaktadır.


Hasta Yatağı Kiralama (2 motorlu)


Hasta Yatağı Kiralama modelimiz iki motorlu hasta karyolası modelidir. Hasta Karyolasının başlıklarının abs başlık olmasından dolayı abs hasta karyolası adı verilmiştir. Hasta Karyolası modelinin yan korkulukları aliminyum tabancalı sistem korkuluktur. Ürünümüzün resmi ve hızlandırılmış videosu aşağıdadır.


Full Abs Hasta Yatağı Kiralama (2 motorlu)


2 motorlu hasta karyolası modelimiz kumandalı, elektrikli ve 2 motor sistemli hasta karyolası modelidir. Yan korkulukları ve başlıklarının abs maddeden yapılmış olması hasta karyolasına full abs ismini vermiştir. Yan korkulukları amörtisör sistemli olum bağımsız hareket edebilmektedir. Hareketli hastalar için tavsiye ettiğimiz hasta yatağı modelidir. Hasta yakınlarımızın 2 motorlu hasta karyolası modelleri arasında kiralama yapmak için en çok tercih ettikleri modeldir.


Asansörlü Hasta Yatağı Kiralama (3 motorlu)


3 motorlu hasta yatağı kategorisindeki asansörlü hasta yatağı kiralama modelimizin en önemli özelliği alçalıp yüksele bilmesidir. Alçalıp yükselen hasta karyolası modelli asansörlü hasta karyolası modelleri olarak adlandırılır. Asansörlü hasta karyolası modelimizi piyasa hasta yataklarından ayıran ayıran en büyük özelliği; alçaldığında Türkiye'nin en alçak, yükseldiğinde Türkiye'nin en yüksek hasta karyolası olma özelliğidir. Bakım ihtiyacı olan hastalarımızın bakımlarının daha rahat yapılabilmesi için tavsiye ettiğimiz hasta karyolası modelidir.


4 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama (4 motorlu)


4 motorlu hasta karyolası Türkiye'nin en fonksiyonel özelliklerine sahip hasta yatağı çeşididir. Bir hasta yatağı modelinde olmasını istediğiniz tüm fonsiyonel özelliklerin ve kalitenin birleştiği modelimizi taleplerin yoğunluğundan dolayı satıştan sonra hasta yatağı kiralama sistemine de dahil ettik. Artık  modelimizi evlerinize hasta yatağı kiralama sistemimizden kiralaya bileceksiniz. Bu ürünü incelemeden hasta karyolası satın almanızı veya hasta yatağı kiralama yapmanızı tavsiye etmeyiz. Aklınızdaki tüm soru işaretlerine cevap verebilecek Sadece Ataşehir ilçemizde %60 lık payla 2016 nın en çok kiralanan hasta yatağı olmuştur.

Havalı Yatak Kiralama Ürünlerimiz:

Havalı Yataklar hasta yatakları ile beraber kiralanabilen ürünlerdir. Havalı yatak tercihi hasta yatağı kiralama seçeneğine eklenerek yapılabilir. Havalı yataklar hastaların vücutlarında hem iç kısımdan hemde dış kısımdan oluşabilecek tahribat ve yaraları önlemek için yapılmış yara önleyici yatak modelleridir. Hastanıza uygun havalı yatak modelimizi tercih ederken mutlaka müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi almanızı tavsiye ederiz.


Havalı Yatak Kiralama


Havalı yatak kiralama modelimiz; Platin Yatak olarak a+b sistem diye tabir ettiğimiz boru tipi ventilasyon özelliği olan havalı yatak modelimizdir.

Bir havalı yatak seçerken en baz olması gereken özellikler şunlardır.

 • Boru tipi olması (kan dolaşımını daha etkili yer değiştirir)
 • En az 12 cm olması (hücre ne kadar yüksekse dolaşım o kadar etkili olur)
 • Ventilasyon Özellikli Olması (terlemeden dışarıdan oluşacak yaraları engeller)
 • Havalı yatağın motorunun dakikada 10 lt hava verebiliyor olması

Tüm Hasta Yatağı Kiralama işlemleri için :

Asya Tel        : 0216 470 50 40

Avrupa Tel   : 0212 634 40 10

Mobil            : 0532 392 06 88

Mobil            : 0534 899 22 44

Mobil            : 0532 404 72 73

Telefonlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Ataşehir İlçemizde Hasta Yatağı Kiralama Yaptığımız Mahallelerimiz

Ataşehir ilçemizde daha önce yaptığımız hasta yatağı kiralama işlemlerinden referans ve resimlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 • Aşık Veysel Mahallesi
 • Ataşehir Atatürk Mahallesi
 • Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi
 • Barbaros Mahallesi
 • Esatpasa  Mahallesi
 • Fetih Mahallesi
 • İçerenköy Mahallesi
 • İnönü Mahallesi
 • Kayışdağı Mahallesi
 • Küçükbakkalköy Mahallesi
 • Mevlana Mahallesi
 • Mimar Sinan Mahallesi
 • Mustafa Kemal Mahallesi
 • Örnek Mahallesi
 • Yeni Çamlıca Mahallesi
 • Yeni Sahra Mahallesi
 • Yenişehir Mahallesi

ATAŞEHİR de hasta yatağı ihtiyacı olan müşterilerimiz Hasta Yatağı Kiralama Ataşehir servis merkezini arayarak sipariş verebilirler. Bu yazı 728 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER

HAKKIMIZDA

Platin Yatak Logo

Platin Yatak, Türkiye'de hasta yatağı kiralama sistemini başlatan ve 2009 yılından bu yana hastaların evde bakım süreci için profesyonel hasta yatakları üreten bir firmadır.

Copyright © 2009 HASTA YATAĞI KİRALAMA bir PLATİN YATAK kuruluşudur. - hastayatagikiralama.com bugün 14 Yıl 6 Ay 28 Gün yaşında