WhatsApp chat

BLOG
Anasayfa Blog Kiralık Hasta Karyolası Ümraniye

Kiralık Hasta Karyolası Ümraniye

Kiralık Hasta Karyolası Ümraniye

Hasta Yatağı Kiralama Ümraniye: Ümraniye de hasta yatağı ihtiyacı olan hastalarımız için hasta yatağı kiralama sistemimiz mevcuttur. Hasta yatağı kiralama Ümraniye.

Ümraniye ilçemizde hasta yatağı ihtiyacı olan hastalarımız için hasta yatağı kiralama sistemimiz mevcuttur. Hasta yatağı kiralama ümraniye için tüm mahalle ve sokaklarına hizmet vermektedir.

ÜMRANİYE HASTA YATAĞI KİRALAMA MERKEZİ

Ümraniye de hasta yatağı kiralama hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerimiz için hasta yatağı servisimiz açıktır. Yataklar aynı gün hastanın adresine teslim edilerek kurulumu gerçekleştirilir. Kendi servis çalışanlarımız vasıtasıyla teslim edilen ürünler, kullanıcıya bilgi verilerek adreste sunum yapılır. Böylelikle kullanıcılar kolaylıkla evde bakım sürecini geçirebilirler.

NASIL HASTA YATAĞI KİRALAYACAĞIM?

Hasta yatağı kiralamak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. Hasta yatağı alanında bilginiz yok ve hastanıza hangi hasta yatağını alacağınızı bilmiyorsanız firmamız yetkili satış danışmanlarıyla görüşerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamızı aradığınızda maksimum 4 saat içerisinde yatağınız eviniz de kurulu olacaktır. 

Hasta yatağı kiralama modellerini incelemek için kiralık hasta yatakları üzerine tıklayın.Bu yazı 443 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER

HAKKIMIZDA

Platin Yatak Logo

Platin Yatak, Türkiye'de hasta yatağı kiralama sistemini başlatan ve 2009 yılından bu yana hastaların evde bakım süreci için profesyonel hasta yatakları üreten bir firmadır.

Copyright © 2009 HASTA YATAĞI KİRALAMA bir PLATİN YATAK kuruluşudur. - hastayatagikiralama.com bugün 14 Yıl 6 Ay 28 Gün yaşında