WhatsApp chat

BLOG
Anasayfa Blog Kiralık Hasta Karyolası Ataşehir

Kiralık Hasta Karyolası Ataşehir

Kiralık Hasta Karyolası Ataşehir

Kiralık Hasta Karyolası (Hasta Yatağı) Ataşehir: İstanbul Ataşehir’de hasta yatağı kiralamak isteyen müşterilerimiz, tamamen steril olarak ürünlerimizi kiralayabilir.

Kiralık Hasta Karyolası Ataşehir: İstanbul Ataşehir'de hasta yatağı kiralamak isteyen müşterilerimiz, tamamen steril olarak ürünlerimizi kiralayabilir. Anadolu yakası teslimat şubemizden ürünler aynı gün içerisinde müşterilerimize teslim edilmektedir. Minumum 1 aylık olarak ücretlendirilerek, hasta karyolası kiralama fiyatlarımız ürünlerin modellerine ve fonksiyonlarına göre değişiklik göstermektedir. Hastanızın durumuna uygun ürünü firmamızı arayarak öğrenebilir ve sipariş verebilirsiniz.
 

ATAŞEHİR HASTA YATAĞI KİRALAMA HİZMETİ ALMAK İÇİN www.hastayatagikiralama.com ADRESİNDEN FİRMAMIZI ARAYABİLİRSİNİZ.Bu yazı 392 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER

HAKKIMIZDA

Platin Yatak Logo

Platin Yatak, Türkiye'de hasta yatağı kiralama sistemini başlatan ve 2009 yılından bu yana hastaların evde bakım süreci için profesyonel hasta yatakları üreten bir firmadır.

Copyright © 2009 HASTA YATAĞI KİRALAMA bir PLATİN YATAK kuruluşudur. - hastayatagikiralama.com bugün 14 Yıl 6 Ay 28 Gün yaşında