WhatsApp chat

BLOG
Anasayfa Blog KİRALIK HASTA KARYOLASI ACIBADEM

KİRALIK HASTA KARYOLASI ACIBADEM

KİRALIK HASTA KARYOLASI ACIBADEM

Hasta Yatağı Kiralama Acıbadem: Hasta yatağına ihtiyaç duyan hastalar için hasta yatağı kiralama servisi 3 saat içerisinde hizmet vermektedir. Hasta yatağı kiralama sistemi.

Kadıköy Acıbadem ilçesinde hasta yatağına ihtiyaç duyanlar için hasta yatağı kiralama servisi 3 saat içerisinde hizmet vermektedir. Hastanıza uygun hasta karyolası modelini adresinize teslim ederek, güvenli bir evde bakım süreci geçirmenize olanak sağlayabiliriz.

KİRALIK HASTA KARYOLASI ACIBADEM - KADIKÖY

Hasta karyolası kiralama hizmeti sayesinde birçok hasta, hastalık sürecini rahat ve konforlu geçirmektedir. Hastaların hastaneden taburcu olduktan sonraki süreçlerinde de dikkat edilmesi gerekmektedir. En önemlisi ise hastanın ıstırahat ettiği, gününü geçirdiği hasta yataklarıdır. Hasta yatakları, hastaların iyileşme sürecini etkileyen faktörlerden biridir. Kötü ve hastaya uygun olmayan hasta yatakları, hastanın iyileşme sürecini yavaşlatacaktır. Dolayısıyla hasta yatağı, hastalar için temin edilmesi gereken başlıca medikal ürünlerdendir.

Peki, Kiralık hasta yatağı nasıl temin edilir? Kiralık hasta yataklarında dikkat edilmesi gereken en önemli kriter; hijyendir. Çok uygun fiyatlı kiralık hasta yataklarında en büyük risk, ürünün steril edilmeden başka bir hastadan başka bir hastaya götürebilme ihtimalidir. Bu tür olaylar ile karşılaşmamak için, konuşması güven veren profesyonel kişiler ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Hasta yatağı kiralama merkezi olarak, Türkiye'de hasta yatağı kiralama hizmetini başlatan Platin Yatak firması ile ortak çalışıyoruz. Yıllardır temiz ve kaliteli ürünlerimiz ile binlerce hastaya hizmet ettik, hizmetimizden memnun kalan ve firmamıza yakınlarını yönlendiren birçok müşterimiz de mevcut. 10 yıldır, birçok hasta ile iç içe olmuş olmamız, birçok tecrübeyi beraberinde getirmiştir. Dolayısıyla sektörde işini profesyonel gerçekleştirerek hizmet veren firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Hangi kiralık hasta yatağını kullanmalıyım?

Hastanız hareket edebiliyor ise;

  • Tüm hasta karyolası modelleri uygundur. Hastanız hasta karyolasından kalkabiliyor, kendi tuvalet ihtiyacını giderebiliyor ise hareket edebiliyor olarak kabul edilebilir. 2 motorlu hasta karyolaları genel olarak yeterli olabilmektedir. Yinede hastanın durumunu satış temsilcilerimiz ile paylaşmanızı tavsiye etmekteyiz.

Hastanız hareket edemiyor ise;

  • Günde 10 saat boyunca gününü hastane yatağında geçiren hastalar, hareketsiz hasta olarak kabul edilebilir. Hastanın altı bezleniyor ise, minumum 3 motorlu hasta karyolası tavsiye etmekteyiz. Alçalıp yükselebilir ürünler olduklarından, hastanın bakımı kolaylaşmaktadır. Alçalıp yükselmeyen ürünler kullanıldığında, hasta yakınları eğilerek bakım yapmak zorunda kaldıkları için onlarda da sağlık sorunu oluşma riski çok yüksek. Bakımını hasta yakınları yapmıyor, özel olarak hasta bakıcısı tutulmuş ise, 3 motorlu hasta karyolası kullanmak gerekmeyebilir, tercih meselesidir. Fakat hasta için en konforlusu 4 motorlu hasta yataklarıdır. Hastanın bakımı kolaylaşır transferi kolaylaşır. Çapraz pozisyon alma ve yarı koltuk olabilme özelliği ile ektra kan dolaşımını arttırır. Full yoğun bakım hasta karyolasıdır.
  • Hastanız hareket etmiyor ise vücut yarası oluşma riski %80'dir. Kan dolaşımını arttırmak, vücut yarasını önlemek amaçlı kesinlikle ''BORU TİPİ, Ventilasyonlu'' havalı yatak kullanılması gereklidir.

Kullanacağınız havalı yatak hangi özelliklere sahip olmalı? videomuzu izleyerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Hastanız kilolu ve uzun ise;

  • Havalı hasta yatağı olarak kullanabilecek modeller ABC sistem veya Pozisyon Veren Havalı Yatak modelleridir. Taşıma kapasiteleri fazla ürünler olduğundan tavsiye edilir.
  • Hasta karyolası olarak tek kullanabileceğiniz ürün; 4 motorlu hasta karyolasıdır. 4 Motorlu hasta karyolasında her biri 6000 Newton taşıma kapasiteli 4 adet piston motor bulunmaktadır. Dolayısıyla ürünün taşıma kapasitesi 230 kg'dir. 100 kg ve üzeri hastaların kesinlikle kullanması gereken üründür. Ürün standart hasta yataklarına göre daha geniştir. Dolayısıyla kilolu hastaların pozisyonlandırma işlemleri de kolaylaşmaktadır. Uzun hastalarda da sıkışma olmamaktadır.

Kilolu ve uzun hastalar için 4 motorlu hasta karyolası videosu

HASTA YATAĞI KİRALAMA ACIBADEM

Acıbadem mahallesinde bulunan tüm hastalarımıza hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Ürünlerimizi kiralamak için tek yapmanız gereken firmamızı aramaktır. Aynı gün içerisinde hizmet vererek hastalarımızı mağdur etmemekteyiz. Ürünlerimiz minumum AYLIK olarak ücretlendirilmektedir. Hasta karyolası ayrı, havalı yataklar ayrı şekilde kiralanmaktadır. Ürün ödemesi ilk ay teslimatta nakit olacak şekilde elden alınır. İlerleyen aylar için müşterilerimiz ödemesini havale şeklinde ödeyerek, kullanıma devam edebilmektedir. Sipariş için firmamızı aramanız yeterlidir.

WhatsApp: 0532 620 1030

Ürünlerimizi sipariş etmek için HASTA YATAĞI KİRALAMA üzerine tıklayın.



Bu yazı 713 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER

HAKKIMIZDA

Platin Yatak Logo

Platin Yatak, Türkiye'de hasta yatağı kiralama sistemini başlatan ve 2009 yılından bu yana hastaların evde bakım süreci için profesyonel hasta yatakları üreten bir firmadır.

Copyright © 2009 HASTA YATAĞI KİRALAMA bir PLATİN YATAK kuruluşudur. - hastayatagikiralama.com bugün 14 Yıl 7 Ay 16 Gün yaşında