WhatsApp chat

BLOG
Anasayfa Blog 4 Motorlu Yoğun Bakım Hasta Yatağı Kiralama

4 Motorlu Yoğun Bakım Hasta Yatağı Kiralama

4 Motorlu Yoğun Bakım Hasta Yatağı Kiralama

4 motorlu hasta yatağı kiralama ürünüdür. 4 Adet motoru sayesinde ihtiyacınız olabilecek tüm hasta karyolası hareketlerini yapabilen kiralık hasta yatağı modeli.

Bir hasta karyolasında olması gereken tüm fonksiyonel özelliklerin birleştiği 4 motorlu hasta yatağı kiralama ürünüdür. 4 Adet motoru sayesinde ihtiyacınız olabilecek tüm hasta karyolası hareketlerini yapabilen kiralık hasta karyolası ürünüdür. Ölçülerinin geniş olması sayesinde hastanız içerisinde rahat hareket edebilecek, yarı koltuk olabilme özelliği sayesinde tüm günlük ihtiyaçlarını en konforlu şekilde gerçekleştirecektir.

4 Motorlu Trendelenburg ve Antitrendelenburg Özellikli Hasta Yatağı Kiralama Videosu

4 Motorlu Hasta Karyolasını diğer hasta yatağı modellerinden ayıran en büyük özellik trendelenburg ve anti trendelenburgdur. Aşağıda 4 motorlu hasta karyolasının fonksiyonel hareketlerini görebilmeniz için hızlandırılmış video bulunmaktadır.


 

Kiralık hasta karyolası kategorisindeki tüm ürünleri inceleyebilmek için hasta yatağı kiralama sayfamızı ziyaret ediniz.Bu yazı 235 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

HAKKIMIZDA

Platin Yatak Logo

Platin Yatak, Türkiye'de hasta yatağı kiralama sistemini başlatan ve 2009 yılından bu yana hastaların evde bakım süreci için profesyonel hasta yatakları üreten bir firmadır.

Copyright © 2009 HASTA YATAĞI KİRALAMA bir PLATİN YATAK kuruluşudur.