WhatsApp chat

BLOG
Anasayfa Blog 2 Motorlu Full Abs Hasta Yatağı Kiralama

2 Motorlu Full Abs Hasta Yatağı Kiralama

2 Motorlu Full Abs Hasta Yatağı Kiralama

Hasta yatağı bağımsız hareket edebilen süspansiyon sistemli yan korkuluklu, hasta transferi ve hareket kabiliyetleriyle kolaylık sağlayan hasta yatağı kiralama sistemidir.

Bağımsız hareket edebilen süspansiyon sistemli yan korkulukları sayesinde, hasta transferleri ve refakatçi hareket kabiliyetleri üst seviye kullanım kolaylığı kazanmaktadır. Mikrop tutmayan başlık ve korkulukları temizlikte kolaylık ve enfeksiyon riskini minimum seviyeye indirmektedir. Elektrikli ve kumandalı olan full abs 2 motorlu hasta yatağı hasta yakınları tarafından en çok tercih edilen kiralık hasta karyolası seçeneğidir. Ful abs hasta yatağı kiralama seçeneği 2 motorlu hasta yatakları arasında en iyi hasta yatağı kiralama modelidir.

Ful Abs Hasta Yatağı Kiralama Videosu

Hasta yatağımızı daha yakından tanımanız ve fonksiyonel kabiliyetlerini daha iyi anlamanız için aşağıdaki hızlandırılmış kiralık hasta yatakları videosunu izlemenizi öneririz.

KİRALIK HASTA YATAKLARI İÇİN TIKLAYIN.Bu yazı 342 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

HAKKIMIZDA

Platin Yatak Logo

Platin Yatak, Türkiye'de hasta yatağı kiralama sistemini başlatan ve 2009 yılından bu yana hastaların evde bakım süreci için profesyonel hasta yatakları üreten bir firmadır.

Copyright © 2009 HASTA YATAĞI KİRALAMA bir PLATİN YATAK kuruluşudur.