WhatsApp chat

BLOG
Anasayfa Blog Hasta Yatağı ve Karyolası Kiralama

Hasta Yatağı ve Karyolası Kiralama

Hasta Yatağı ve Karyolası Kiralama

2 Motorlu Abs Hasta Yatağı Kiralama hasta yatağı kiralama seçenekleri arasında en ekonomik fiyatı ile kiralayabileceğiniz kiralık hasta karyolası seçeneğidir.

2 motorlu hasta yatağı kiralama seçenekleri arasında en ekonomik fiyatı ile kiralayabileceğiniz kiralık hasta karyolası seçeneğidir. Belden baş kısmı platformu ve belden ayağa kadar olan iki platform kumanda yardımıyla hareket ettirebilmektedirler. Hasta yatağının başlıkları abs plastik antibakteriyel özellikli başlıklardır. Hasta yatakları yan korkulukları alüminyum merdiven sistem yan korkuluk olup komple tabanca sistemi ile indirilip kaldırılabilmektedir. Hasta yatağı kiralama fiyatları arasında en uygun aylık kiralama seçeneğidir.

2 motorlu hasta karyolası hareket yeteneklerinin daha net anlaşılması için aşağıdaki hızlandırılmış hasta yatağı kiralama videosunu izlemenizi tavsiye ederiz.
 

Abs Hasta Yatağı Kiralama Nasıl Yapılır?

Eğer bu ürünü beğendiyseniz ve kiralamak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. Asya yakasında iseniz 0216 470 50 40 nolu telefonu, Avrupa yakasında iseniz 0212 634 40 10 nolu telefonumuzdan bizimle iletişime geçin. Abs hasta yatağı kiralama işlemi gerçekleştirmek istediğinizi belirtin. Arkadaşlarımız ; Adresinizi, iletişim bilgilerinizi aldıktan sonra kiralık hasta karyolasını adresinize sevk edeceklerdir.

Adresinize nakliyesi gerçekleşen hasta yatağının kurulumu arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilecektir. Size nasıl kullanacağınızı gösterecekler. Tüm bunlar 15 dakikayı geçmeyecektir. İlk ayın ücretini arkadaşlarımız nakit olarak elden alacaklar ve böylece hasta yatağını 1 ay boyunca kiralamış olacaksınız. Tüm Yapmanız gereken bu kadar basit. Diğer kiralık hasta karyolası ürünleri için hasta yatağı kiralama sayfamızı ziyaret ediniz.Bu yazı 337 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

HAKKIMIZDA

Platin Yatak Logo

Platin Yatak, Türkiye'de hasta yatağı kiralama sistemini başlatan ve 2009 yılından bu yana hastaların evde bakım süreci için profesyonel hasta yatakları üreten bir firmadır.

Copyright © 2009 HASTA YATAĞI KİRALAMA bir PLATİN YATAK kuruluşudur.