WhatsApp chat

BLOG
Anasayfa Blog Pozisyon Veren Havalı Yatak Kiralama | Hasta Yatağı Kiralama

Pozisyon Veren Havalı Yatak Kiralama | Hasta Yatağı Kiralama

Pozisyon Veren Havalı Yatak Kiralama | Hasta Yatağı Kiralama

Pozisyon veren havalı yatak kiralama sistemindeki havalı yataklar, hasta karyolası ile beraber kiralanabilmektedir. Pozisyon veren havalı yatak kiralama sistemidir.

Pozisyon veren havalı yatak 10, 20 ve 30 derecelik açılarla hastayı sağa ve sola 15 dakikada bir döndürerek pozisyonunun değiştirilmesini sağlar. AB iç sistemi ile kan dolaşımını arttırarak hastayı 24 saat boyunca vücut yarası riskinden önler. Ventilasyon delikleri sayesinde vücuduna oksijen teması sağlar.

Yatan ev hastaları için yatak yarası engellemenin haricinde pozisyon verilmesi gerekir. Pozisyon veren havalı yataklar, hasta karyolası içerisinde pozisyon değiştirmekte zorluk çeken ve periyodik olarak pozisyon verme işlevi yapılamaması /yeterli olmaması gibi durumlarda hastayı otomatik olarak sağa ve sola döndüren havalı yataklardır.

Pozisyon veren havalı yatak kilolu hastaların bakımında, hastaların acı çekmesini önleyerek günlük bakımını kolaylaştıran ve konfor sağlayan medikal havalı yataklardır.

Pozisyon veren havalı yataklar, hasta karyolası ile beraber kiralanabilmektedir.
 

Pozisyon Veren Havalı Yatak Videosu


 

POZİSYON VEREN HAVALI YATAK SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN.Bu yazı 357 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

HAKKIMIZDA

Platin Yatak Logo

Platin Yatak, Türkiye'de hasta yatağı kiralama sistemini başlatan ve 2009 yılından bu yana hastaların evde bakım süreci için profesyonel hasta yatakları üreten bir firmadır.

Copyright © 2009 HASTA YATAĞI KİRALAMA bir PLATİN YATAK kuruluşudur.