WhatsApp chat

BLOG
Anasayfa Blog 12cm A+B+C Sistem Havalı Yatak Kiralama

12cm A+B+C Sistem Havalı Yatak Kiralama

12cm A+B+C Sistem Havalı Yatak Kiralama

Havalı yatak kiralama sistemimiz hasta yatağı kiralama ile beraber yapılmaktadır. Kilolu hastalar içinde etkili bir modeldir.

Havalı yatak kiralama sistemimiz hasta yatağı kiralama ile beraber yapılmaktadır. Tek başına havalı yatak kiralama yapılmamaktadır. Havalı yatak modelimizde boru hücreleri a b c - a b c .... diye sıraladığımızda 2 hücre şişer 1 hücre inik kalır. Belli bir zaman sonra şiş hücrelerden biri inip, inik olan hücre şişer. Bu sirkülasyon otomatik olarak sürekli bu şekilde devam eder. Havalı yatağın avantajı hastanın vücudunun %60 ının şiş hücrelerin üzerinde kalmasından dolayı daha rahat bir yatış konforu sunmasıdır. Aynı zamanda kilolu hastalar içinde daha etkili bir modeldir.

HASTANIZIN RAHAT EDEBİLECEĞİ SESSİZ MOTORLU ABC HAVALI YATAK SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN.Bu yazı 841 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER

HAKKIMIZDA

Platin Yatak Logo

Platin Yatak, Türkiye'de hasta yatağı kiralama sistemini başlatan ve 2009 yılından bu yana hastaların evde bakım süreci için profesyonel hasta yatakları üreten bir firmadır.

Copyright © 2009 HASTA YATAĞI KİRALAMA bir PLATİN YATAK kuruluşudur. - hastayatagikiralama.com bugün 14 Yıl 7 Ay 16 Gün yaşında