WhatsApp chat

BLOG
Anasayfa Blog HASTA YATAĞI KİRALAMA ŞİLE

HASTA YATAĞI KİRALAMA ŞİLE

HASTA YATAĞI KİRALAMA ŞİLE

Hasta Yatağı Kiralama Şile: İstanbul Şile ilçesinden ve köylerinden hasta yatağı siparişi vermek isteyen müşterilerimize Ümraniye depomuzdan hasta yatağı teslimatı yapılır.

Hasta Yatağı Kiralama Şile: İstanbul Şile ilçesinden ve köylerinden hasta yatağı siparişi vermek isteyen müşterilerimize Ümraniye depomuzdan teslimat süremiz 4 saattir. Aynı gün içerisinde teslimat sağlamamız için kiralık hasta yatağı siparişi vermeniz yeterlidir. Tüm hasta yataklarımız fark edilen ve tecrübe edilen hastaların gereksinim ve ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmıştır. Dolayısıyla evde bakım süreciniz %80 oranında kolaylaşacaktır.
 

ŞİLE HASTA YATAĞI KİRALAMA 0532 620 1030

Hasta yatakları, hastaların hareket kabiliyetine göre üretilmektedir. Hareketli hastalar için basit sırt ve ayak hareketli hasta yatakları yeterli olabiliyorken, hareket edemeyen hastalar için asansörlü ve bakım kolaylığı sunan hasta yatakları gereklidir. Platin Yatak firması olarak 10 yıllık tecrübelerimize dayanarak belirtmeliyiz ki, her hastaya her hasta yatağı uyumlu değildir. Hasta yatakları hastaya uygun seçilmelidir. 

Hasta yatağı kiralama ücretleri aylık olarak ödenir. Her ürünün aylık kira ücreti aynı değildir. Kiralanan ürüne göre kiralık ücreti de değişmektedir. Kiralık hasta yataklarında ödeme şekli NAKİT'tir. Tüm kiralık ürünlerin ilk ay kira ücreti elden nakit alınır. Kullanılmaya devam edilirse sonraki ayların kira ücreti havale olarak gerçekleştirilir. Kiralık ürünlerde oluşabilecek hasar kullanım süresi boyunca müşterilerimizin mesuliyeti altındadır. 
 

ŞİLE İÇİN HASTA YATAĞI KİRALAMA ŞARTLARI

  • Şile için genel olarak minumum 2 AYLIK kiralama yapılmaktadır. 
  • Hastanıza uygun hasta karyolasına karar verdikten sonra sipariş oluşturabilirsiniz. Ürünler aynı gün içerisinde maksimum 4 saatte evinize getirilecektir.
  • Aylık kira bedeline eve teslimat ve evden geri iade nakliyat ücretleri dahildir. Kurulum ve demonte Platin Yatak servis çalışanları tarafından gerçekleştirilir.
  • 2 aydan daha kısa süre kullanılırsa ücret iadesi yapılmaz. Kiralarken müşterimiz kabul etmiş sayılır.
  • Kullanım süresi bittiğinde müşterilerimiz ile irtibata geçilir. Kullanıma devam etmek isteyen müşterilerimiz ödemesini yapıp kullanıma devam edebilmektedir. Geri iade talebi oluşturan müşterilerimizin ürünleri ise 2-3 iş günü içerisinde evlerinden ÜCRETSİZ olarak teslim alınır.
  • Ürünün kurulumu yapılırken takibini yapmanız üzere kiralama sözleşmesi müşterilerimize teslim edilir.
  • Kullanım süresi boyunca sünger şiltelerin poşedi çıkarılmadan kullanılmalıdır.
  • Belirtilen tüm şartlar sadece İSTANBUL ŞİLE için geçerlidir!!
     

KİRALIK HASTA YATAĞI MODELLERİ

Hastane ve ev tipi olmak üzere birçok hasta yatağı modeli mevcuttur. Dayanıklı olması açısından sadece hastane tipi hasta yatakları, kiralık olarak verilmektedir. Hastane tipi hasta yataklarında ise farklı modeller mevcuttur. İlk üretilen hasta karyolası modeli, manuel hasta yatağı olarak da bilinen kol gücü ile çalışan sırt ve ayak hareketli hasta karyolası modeliydi. Manuel hasta yataklarını  hastaların kendisi müdahale etmesi çok zordu. Kol gücü ile çalışan hasta yataklarının yerini günümüzde 2 motora sahip olan motorlu hasta yatağı aldı.

2 Motorlu Hasta Karyolası Kiralama : Sırt ve ayak kısmı kumanda ile hareket ettirilebilen, elektrik ile çalışan ürünlerdir. Kumanda sayesinde hastalar da kolaylıkla kendi isteklerine göre hareket ettirebilmektedirler. Kiralık fiyatlarına yatağı, serum askısı sahildir. En çok kullanılan hasta yatağı modelidir. 100 kg taşıma kapasitesi mevcuttur. 4 parça yan korkuluğu sayesinde, yatağın sırt kısmı hareket ettirildiğinde yanındaki korkuluklar da hareket ederek hastayı koruyan bariyer görevi görür. Güvenlikli ve kullanışlıdır. Hasta ayak kısmında bulunan yan korkuluk indirilerek, sırt kısmında bulunan yan korkuluktan destek alıp yataktan inip binebilir. En çok sipariş edilen kiralık hasta yatağıdır.

3 Motorlu Hasta Karyolası Kiralama : 2 motorlu hasta karyolasının sırt kısmı kaldırıldığında hasta YARI OTURUR pozisyona gelebilmektedir. Bu ürününde sırt ve ayak kısmı hareket ettirilebilmektedir. Böylelikle hasta yarı oturur pozisyona gelebilmektedir. Fakat hastaya ekstra bir hareket kabiliyeti kazandırmaz. 2 motorlu hasta karyolasından farkı, alçalıp yükselebiliyor olmasıdır. Alçalıp yükselen makas sistemi sayesinde 100 kg'ye kadar hasta taşıyabilir. Alçaldığında en alçak, yükseldiğinde sınıfındaki tüm hasta yataklarından en yüksek seviyeye gelebilmektedir. %100 yerli olarak üretilmektedir.

4 Motorlu Hasta Karyolası Kiralama : 4 motorlu hasta yatağı, hastaların en rahat dinlendiği hasta karyolası modelidir. Cazip özelliklerinden biri standart dışı olmasıdır. Standart 90*190cm ölçülerinden daha geniştir. 2 ve 3 motorlu hasta yataklarının tüm özelliklerine sahiptir. Tam bir yoğun bakım hasta karyolasıdır. Üründe çapraz pozisyon alabilme özelliği vardır. Hastanın baş kısmından ayak kısmına veya ayak kısmından baş kısmına kan dolaşımını arttırıcı pozisyon alabilmektedir. Bunun adı trendelenburg & ters trendelenburg özelliğidir. Aynı zamanda YARI KOLTUK pozisyonu da mevcuttur. Dolayısıyla hastaya en fazla hareket kabiliyeti kazandıran ürün olduğu için fizik tedavi yatağı olarak da bilinmektedir.
 

KİRALIK HAVALI YATAK MODELLERİ

Hasta karyolalarının set içeriğinde havalı yatak bulunmamaktadır. Havalı yataklar hastanın durumuna göre ek olarak kiralanan ürünlerdir. Hastalar için geliştirilen havalı yatakların özellikleri, vücut yarasını engellemek ve hastanın kan dolaşımını 24 saat boyunca arttırmaktır. Hastaların vücutlarında kan dolaşımının artmaması, önce ağrılara sonra kızarıklıklara en son da yatak yaralarına sebebiyet verecektir. Hastalar gün içerisinde yarı oturur pozisyona getirilse de, bu vücudun kan akışı için yeterli değildir. Mutlaka 24 saat boyunca hastayı vücut yarasından koruyacak bir hasta havalı yatağına ihtiyaç vardır. 

Peki hangi havalı yatak kullanılmalıdır? Baklava dilimlerine benzeyen havalı yatak mı? Yatay borulardan oluşan havalı yatak mı? Hangisi hasta için faydalı? Tüm bu soruların cevapları şöyle ki; ekonomik olması sebebiyle en çok tavsiye edilen havalı yatak: baklava tipi havalı yataklardır. Fakat havalandırma özelliği, hava sirkülasyonu ve basınç kalitesi ile hastaya fayda sağlayan ürünler boru tipi havalı yataklardır. Plastik olmalarından dolayı baklava tipi havalı yataklar hastaların kızarıklıklarını engellemez. 

Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama: Özelliklerine göre yaklaşık 20 adet yatay borulardan oluşan boru tipi havalı yataklar, hastaların vücut yaralarını engelleyen ve hastaların güvenli olarak hayatını sürdürmesine olanak sağlayan havalı yataklardır. AB veya ABC iç sistemine sahip modelleri bulunmaktadır. Hastayı otomatik sağa ve sola döndürebilen yani pozisyon değiştirebilen havalı yataklar da mevcuttur.

ŞİLE HASTA YATAĞI KİRALAMA SERVİSİ

Kurfallı Mahallesi, Hasanlı Mahallesi, Ağaçdere Mahallesi, Yeşilvadi Mahallesi, Balibey Mahallesi, Oruçoğlu Mahallesi, Çavuş Mahallesi, Ağva Merkez Mahallesi, Esenceli Mahallesi, Hacı Kasım Mahallesi, Çelebi Mahallesi, Alacalı Mahallesi, Ovacık Mahallesi, Karamandere Mahallesi, Karacaköy Mahallesi, Bıçkıdere Mahallesi, Doğancılı Mahallesi, Sahilköy Mahallesi, Tekeköy Mahallesi, Erenler Mahallesi, Kumbaba Mahallesi, Çayırbaşı Mahallesi, Üvezli Mahallesi, Gökmaslı Mahallesi, Sofular Mahallesi, Kabakoz Mahallesi, Ahmetli Mahallesi, Kadıköy Mahallesi, Geredeli Mahallesi, Kızılca Mahallesi, Akçakese Mahallesi, Yazımanayır Mahallesi, Kömürlük Mahallesi, Meşrutiyet Mahallesi, Karakiraz Mahallesi, İmrendere Mahallesi, Ulupelit Mahallesi, Sortullu Mahallesi, Çataklı Mahallesi, Değirmençayırı Mahallesi, Karabeyli Mahallesi, Satmazlı Mahallesi, Yaka Mahallesi, Darlık Mahallesi, Avcıkoru Mahallesi, Bucaklı Mahallesi, Göksu Mahallesi, Kervansaray Mahallesi, İsaköy Mahallesi, Kurna Mahallesi, Bozkoca Mahallesi, Çengilli Mahallesi, Göçe Mahallesi, Hacıllı Mahallesi, İmrenli Mahallesi, Kalem Mahallesi, Osmanköy Mahallesi, Yaylalı Mahallesi, Ulupelit Mahallesi, Korucu Mahallesi, Şuayipli Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Soğullu Mahallesi

Hastanız hastaneden taburcu olduktan sonra ihtiyacınız olacak tüm ürünleri hasta yatağı kiralama adresinden inceleyebilirsiniz.Bu yazı 962 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER

HAKKIMIZDA

Platin Yatak Logo

Platin Yatak, Türkiye'de hasta yatağı kiralama sistemini başlatan ve 2009 yılından bu yana hastaların evde bakım süreci için profesyonel hasta yatakları üreten bir firmadır.

Copyright © 2009 HASTA YATAĞI KİRALAMA bir PLATİN YATAK kuruluşudur. - hastayatagikiralama.com bugün 14 Yıl 6 Ay 28 Gün yaşında