WhatsApp chat

BLOG
Anasayfa Blog HASTA YATAĞI KİRALAMA MİMAR SİNAN

HASTA YATAĞI KİRALAMA MİMAR SİNAN

HASTA YATAĞI KİRALAMA MİMAR SİNAN

Hasta Yatağı Kiralama Sultanbeyli Mimar Sinan: Kiralık Hasta Karyolası çeşitlerinden 2 motorlu hasta karyolası olan full abs hasta yatağı modelini çoğunlukla tercih etmektedirler.

Sultanbeyli ilçesinin en çok hasta yatağı kiralama talebinde bulunan mahalleri arasında Mimar Sinan Mahallesi gelmektedir. Kiralık Hasta Karyolası çeşitlerinden 2 motorlu hasta karyolası olan full abs hasta yatağı modelini çoğunlukla tercih etmektedirler. Mimar Sinan Mahallesinde ikamet ediyor ve kiralık bir hasta karyolasına ihtiyacınız varsa hasta yatağı kiralama ziyaret ederek tüm ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Motor sayısına ve hareket özelliklerine göre farklılık gösteren hasta yatağı kiralama ürünleri, hastanızın hastalık durumuna uygun olacak şekilde seçilmelidir. Her müşterimiz hangi hasta yatağını seçeceği hakkında bilgi sahibi değildir. Bu nedenle hastalarının kullanamayacağı ve istemeyeceği hasta yatağını sipariş verebilmektedirler. Daha sonra ise iade söz konusu olamamaktadır.

Dolayısıyla 13 yıldır hasta yatağı alanında çalışan tecrübeli hasta yatağı müşteri temsilcilerimizle görüşerek bilgi sahibi olabilir ve yatağınızı sipariş edebilirsiniz. Belki de tahmin bile edemeyeceğiniz kullanım ile alakalı detayları paylaşarak, size uygun hasta yatağının seçimini kolaylaştırıyor ve hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Firmamızı arayarak siparişinizi oluşturmak için hemen başvurun.

0216 470 5040 

WhatsApp 0532 620 1030 Bu yazı 145 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

HAKKIMIZDA

Platin Yatak Logo

Platin Yatak, Türkiye'de hasta yatağı kiralama sistemini başlatan ve 2009 yılından bu yana hastaların evde bakım süreci için profesyonel hasta yatakları üreten bir firmadır.

Copyright © 2009 HASTA YATAĞI KİRALAMA bir PLATİN YATAK kuruluşudur.