WhatsApp chat

BLOG
Anasayfa Blog HASTA YATAĞI KİRALAMA KÜÇÜKYALI

HASTA YATAĞI KİRALAMA KÜÇÜKYALI

HASTA YATAĞI KİRALAMA KÜÇÜKYALI

Hasta Yatağı Kiralama Küçükyalı: İstanbul Maltepe İlçesinin Küçükyalı mahallesine bir hasta yatağı kiralamak istiyor ve ürün seçmek istiyorsanız hasta yatağı kiralama ziyaret ediniz.

www.hastayatagikiralama.com Türkiye'de ilk hasta karyolası kiralama sistemini başlatan öncü firmadır. İstanbul'un Maltepe İlçesinin Küçükyalı mahallesine kurulumu gerçekleştirilen hasta yataklarından birine aşağıda ulaşabilirsiniz. Bir hasta yatağı kiralamak istiyor ve ürün seçmek istiyorsanız hasta yatağı kiralama ziyaret ediniz.

KİRALAYACAĞINIZ HASTA YATAĞINA KARAR VEREMEDİYSENİZ,

Hasta karyolası modelleri motor sayısına göre farklılık göstermektedir. Genel olarak mekanizmalı hasta yataklarının farkları şunlardır;

  • 2 Motorlu hasta yatakları: Hastanın sırt ve ayak kısmını kaldırıp indirmeye yarayan modellerdir. Kumandasından hareket sağlanabilir.
  • 3 Motorlu hasta yatakları: Hasta yatağı yükseltilerek hastaya bakan kişinin ayakta eğilmeden bakım sağlayabileceği pozisyona gelmektedir.
  • 4 Motorlu hasta yatakları: Hastaların en rahat edebileceği ölçüleri geniş, alçak ve yarı koltuk pozisyonlu modeldir.

 

Herhangi bir hasta yatağını Maltepe Küçükyalı ilçesi için kiralamak isterseniz tüm ürünlerimizi www.hastayatagikiralama.com adresine tıklayarak inceleyebilirsiniz.
İletişim için WhatsApp 0532 620 1030 Bu yazı 706 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER

HAKKIMIZDA

Platin Yatak Logo

Platin Yatak, Türkiye'de hasta yatağı kiralama sistemini başlatan ve 2009 yılından bu yana hastaların evde bakım süreci için profesyonel hasta yatakları üreten bir firmadır.

Copyright © 2009 HASTA YATAĞI KİRALAMA bir PLATİN YATAK kuruluşudur. - hastayatagikiralama.com bugün 14 Yıl 6 Ay 28 Gün yaşında