WhatsApp chat
Hasta Yatağı Kiralama Kartal: Hastaların rahatlığını sağlamak adına geliştirilen hasta yatağı kiralama sisteminden faydalanabilirsiniz. Kartal hasta yatağı kiralama hizmeti.

Hasta Yatağı Kiralama Kartal: Hastaların rahatlığını sağlamak adına geliştirilen hasta yatağı kiralama sisteminden faydalanabilirsiniz. Hastanızın bakımını sağlarken kolay seçenekler sunacak motorlu hasta yatakları, hastane ortamını evinize taşıyacak ve kusursuz rahatlık sağlayacaktır. Platin Yatak 10 yıldır hasta yatağı kiralama sistemini başlatan firma olarak, en profesyonel şekilde hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Hasta yatakları, mekanik aksandan ve motordan oluşan, elektrik ile çalışan, hastaların hayatlarını kolaylaştırabilecek şekilde dizayn edilmiş hastane tipi veya ev tipi medikal yataklardır. Hasta yataklarında birden çok model bulunmasının sebebi; fonksiyon ve hareket özelliklerinin farklı olmasından kaynaklanır. Her hasta yatağı aynı değildir. Fonksiyonları, demir aksanı, motoru, set içeriği olmak üzere birçok etken hasta yatağının kalitesini etkilemektedir ve fiyatını değiştirmektedir. Hasta yatağı satış ve kiralama fiyatları da buna bağlı olarak farklılık göstermektedir.

KARTAL HASTA YATAĞI KİRALAMA

Hasta yatağı kiralamak çok basittir. Hastanıza uygun olan hasta yatağı seçeneğini müşteri temsilcilerimiz ile belirledikten sonra siparişinizi oluşturuyorsunuz. Kartal ilçesi için minumum 4 saat içerisinde evinize teslim edilip kurulumu yapılıyor. Hangi yatağı kiralayacağınızı bilemiyorsanız; hastanızın hareket durumunu, kilosunu ve hastalık durumunu satış temsilcilerimiz ile paylaşmanız yeterli. Size uygun seçenekleri sunarak, çözüm bulacaklardır. Hasta yatağı kiralama fiyatları ise AYLIK olarak ücretlendirilmektedir. İLK ayın ücreti kurulum esnasında NAKİT, diğer aylar için havale ödeme seçeneği bulunmaktadır. Kiralanan hasta yataklarının süresi dolduğunda müşterilerimiz ile irtibata geçerek, iade talebi oluşturan müşterilerimizin yataklarını evinden ÜCRETSİZ olarak geri almaktayız.

HASTANE YATAĞI KİRALAMA - HASTANE YATAĞI ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Hastane yatakları antibakteriyel abs plastikten oluşan, 4 parça yan korkuluğu bulunan ve elektrikle çalışan hasta yataklarıdır. Hastane yataklarının 2, 3 ve 4 motorlu hasta yatağı seçenekleri bulunmaktadır. Motorlardan her biri farklı bir hareket özelliğini gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla motor sayısına göre hareket özelliği de değişmektedir.

2 Motorlu Hasta Yatakları;

3 Motorlu Hasta Yatakları;

4 Motorlu Hasta Yatakları;

HAVALI YATAK KİRALAMA - HAVALI YATAK ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Hasta karyolası kiralayan müşterilerimiz havalı yatak da kiralayabilirler. Fakat havalı yatağın tek olarak kiralanması yapılmamaktadır. Havalı yataklar, vücudunda kan akışının az olduğu hastalar da hareketsizlikten kaynaklı olarak oluşabilecek yatak yaralarını önlemek amaçlı üretilen yataklardır. Hava ile şişip inmesi sayesinde hareket özelliği bulunan ve hastanın vücudundaki basınç merkezlerini değiştirerek vücut kızarıklıklarını engelleyen bir üründür. Vücutta kızarıklık veya yaralarının oluşmasının sebebi hareket edilmediği ve basınç noktaları değişmediği için hücre ölümlerinin başlamasından kaynaklıdır. Bir diğer sebebi de vücudun terlemesi ile vücutta biriken bakterilerin kızarıklığa yol açmasıdır. Kızarıklıklar ilk evre olup, vücut yaraları kemiğe kadar ilerlemektedir ve tedavisi oldukça zordur. Piyasada satılan iki çeşit havalı yatak vardır; baklava tipi ve boru tipi. Platin Yatak olarak hastalarımıza kesinlikle boru tipi havalı yatak önermekteyiz.

Neden baklava tipi havalı yatak tercih etmemelisiniz?

Baklava tipi havalı yataklar Sağlık Bakanlığı'ndan onaylı doktorlar tarafından tavsiye edilen, fakat hastaya yarardan çok zararı bulunan ekonomik havalı yataklardır. Fiyatları çok ucuzdur. Baklava şeklinde hücreleri vardır. Bu ürünler tamamen plastikten üretilmektedir. Plastik olmaları sebebiyle hastaların vücuduna oksijen teması sağlayamazlar. Vücudun terlemesine ve bakterilerin üremesine sebebiyet verir. Motor basıncı düşük, yüksekliği 5 cm'dir. Uzun süreli kullanımlar için kesinlikle faydası yoktur. 10 yıldır hasta yatağı alanında profesyonel çalışan bir firma olarak kesinlikle hastalarımıza boru tipi havalı yatak tavsiye etmekteyiz. 

Boru Tipi Havalı Yatak Kiralama

Boru tipi havalı yataklar, ventilasyon sistemi olan, şişme kapasitesi yüksek, motoru kuvvetli havalı yataklardır. Kiralama ücretleri modeline göre değişmektedir. Boru tipi havalı yataklarda AB ve ABC sistem çalışma prensibine göre sahip ürünler vardır. Yatay borulardan oluşan bu yatakta, her iki boru hücresinden birinin tam şişmesine AB sistem, 3 boru hücresinden 2'sinin tam şişmesine ABC sistem adı verilir. Havalı yatak motoru sürekli hava ile şişip inen boruları değiştirerek, hastanın basınç noktalarını değiştirir. 12 cm yüksekliğe sahip ürünler tavsiye edilen modellerdir. Çünkü ne kadar yüksek olursa, içerisinde hava sirkülasyonu o kadar iyi olmaktadır. Boru tipi havalı yatak kiralamak için firmamız ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

KARTAL HASTA YATAĞI KİRALAMA SERVİSİ

Uğurmumcu Mahallesi, Karlıktepe Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Orta Mahallesi, Yukarı Mahallesi, Orhantepe Mahallesi, Atalar Mahallesi, Gümüşpınar Mahallesi, Cevizli Mahallesi, Yakacıkyeni Mahallesi, Kordonboyu Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Topselvi Mahallesi, Petroliş Mahallesi, Çavuşoğlu Mahallesi, Yunus Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Soğanlıkyeni Mahallesi, Yalı Mahallesi

Hasta yatağı kiralama ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayın.

 

HAKKIMIZDA

Platin Yatak Logo

Platin Yatak, Türkiye'de hasta yatağı kiralama sistemini başlatan ve 2009 yılından bu yana hastaların evde bakım süreci için profesyonel hasta yatakları üreten bir firmadır.

Copyright © 2009 HASTA YATAĞI KİRALAMA bir PLATİN YATAK kuruluşudur.