WhatsApp chat

BLOG
Anasayfa Blog HASTA YATAĞI KİRALAMA CADDEBOSTAN

HASTA YATAĞI KİRALAMA CADDEBOSTAN

HASTA YATAĞI KİRALAMA CADDEBOSTAN

Hasta Yatağı Kiralama Caddebostan: Hasta yatağı kiralama ve hasta yatağı kurulumu uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Caddebostan hasta yatağı(hasta karyolası) kiralama sistemi.

Kadıköy'ün mahallelerinden biri olan caddebostan mahallemize hasta yatağı kiralama kurulumu gerçekleştirmekteyiz. En çok kiralık hasta karyolası talebi aldığımız mahallelerimizin başında gelen caddebostan, hastane yatağı kiralama işlemlerini sorunsuz bir şekilde yapmaktadır.

En Çok Hangi Hasta Yatağı Kiralama Seçeneği Tercih Ediliyor?

Hastalarının durumlarını göz önünde bulundurarak hasta yatağı tercihi yapan müşterilerimiz, yürüme zorluğu çeken hastalar için en fazla yere alçak olan hasta yatağı 4 motorlu hasta karyolası kiralama seçeneğini tercih ediyor. Hareket kabiliyeti olan hastalarımız içinse 2 motorlu hasta karyolası kiralama seçeneği daha uygun olmaktadır. 3 motorlu hasta yatağı kiralama seçeneği ise, yataktan hiç kalkamayan hastalara uygun olmaktadır.

 

Evlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz elektrikli ve hareket mekanizmalı hasta yataklarını kiralamak için hasta yatağı kiralama adresini inceleyebilir ve firmamızı arayabilirsiniz.

0216 470 5040 - 0532 620 1030Bu yazı 626 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER

HAKKIMIZDA

Platin Yatak Logo

Platin Yatak, Türkiye'de hasta yatağı kiralama sistemini başlatan ve 2009 yılından bu yana hastaların evde bakım süreci için profesyonel hasta yatakları üreten bir firmadır.

Copyright © 2009 HASTA YATAĞI KİRALAMA bir PLATİN YATAK kuruluşudur. - hastayatagikiralama.com bugün 14 Yıl 7 Ay 16 Gün yaşında