WhatsApp chat

BLOG
Anasayfa Blog HASTA YATAĞI KİRALAMA BEYKOZ

HASTA YATAĞI KİRALAMA BEYKOZ

HASTA YATAĞI KİRALAMA BEYKOZ

Hasta Yatağı Kiralama Beykoz: Beykoz ilçesinde hasta yatağı ihtiyacı olan hastalarımız hasta yatağı kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirler. Beykoz kiralık hasta karyolası.

Hasta Yatağı Kiralama Beykoz: Beykoz ilçesinde hasta yatağı ihtiyacı olan hastalarımız hasta yatağı kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirler. 2, 3 ve 4 motorlu kiralık hasta karyolası modellerimizden seçim yapabilirler. Hasta karyolası kiralama seçeneklerinin yanında havalı yatak kiralama ve yemek masası kiralama işlemlerinide gerçekleştirebilirler.  Beykoz için firmamız yıllardır kiralık hasta yatakları sunmaktadır.

Hasta Yatağı Kiralama Beykoz Hangi Ürün Seçmeliyim? 0532 620 1030

Yıllardır hasta yatağı kiralama firmamız hastaların durum ve ihtiyaçlarına yönelik hasta karyolası sunmaktadır. Hastanız için seçeceğiniz hasta yatağı modeli hastanızın ihtiyaçlarını ve eğer yanında bakıcısı varsa bakıcı ihtiyaçlarını giderebilecek kapasitede olması gerekmektedir. Hangi hasta yatağı modelini seçeceğiniz hakkında aşağıda detaylı bilgileri inceleyebileceğiniz gibi direk bizimle iletişime geçerekte size uygun hasta yatağı kiralama seçeneği hakkında bilgi alabilirsiniz. Hangi ürün sizin için daha uygun sorusunun cevabını aşağıda detaylıca bulabilirisiniz.

Genel anlamda Beykoz için kiralayabileceğiniz hasta yatağı kiralama seçenekleri şunlardır.

  1. 2 motorlu hasta yatağı kiralama seçenekleri
  2. 3 motorlu hasta yatağı kiralama seçenekleri
  3. 4 motorlu hasta yatağı kiralama seçenekleri

Beykoz hasta yatağı kiralama seçenekleri de kendi içinde farklılıklar göstermektedir. Hastanıza uygun hasta yatağı seçebilmek için açıklamaları okuyup ürünlerin üzerine direk bakarak inceleyebilirsiniz.

  • 2 motorlu hasta yatağı kiralama abs başlıklı aliminyum korkuluklu: Hastanız sürekli yatar pozisyonda ve hiç kalkmıyorsa bu abs 2 motorlu hasta karyolasını kullanabilirsiniz. Her ne kadar bakıcı için biraz zor olsa da işinizi görme açısından hastanız için ideal üründür. Baş ve ayak kısımları kalkan hasta karyolası aliminyum yan korkulukları sayesinde hastanıza kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Hasta yatağı kiralama fiyatları arasında en uygun fiyatlı hasta karyolası olarak öne çıkar.
  • 2 motorlu hasta yatağı kiralama full abs yan korkuluklu : Eğer hasta ayağa kalkabilir ve lavoba ihtiyacını kendi giderebiliyor ise full abs korkuluklu hasta karyolasını kullanabilir. Bağımsız hareket eden yan korkuluklara sahip olan hasta karyolası, ayak kısmının yan korkuluklarını indirip baş kısmının yan korkuluklarını kaldırır pozisyona getirilerek hastanın baş kısmının yan korkuluklarınından ve ayak başlığınından destek alarak hareket kabiliyetini artırmaktadır.
  • 3 motorlu hasta yatağı kiralama asansörlü hasta karyolası : Alçalıp yükselebilen hasta karyolası sürekli yatan ve bakım ihtiyacı olan hastalar için ideal modeldir. Bakım ihtiyacı olan hastaların alt bakımları ve temizliklerini bakıcılarının daha rahat yapabilmesi için yükselebilen modeldir. Hasta Karyolasının yükselmesi sayesinde hastaya bakan eğilmeden rahat bir şekilde bakımları yapabilecektir. Bu sayede hem hasta rahat edecek hemde bakıcı bel ağrısı çekmeyecektir. Hastanın pozisyonlandırılması esnasında da bu hasta karyolası çok idealdir.
  • 4 motorlu hasta yatağı kiralama tüm fonksiyonlu : Hastanın durumu ne olursa olsun tam fonksiyon ve rahatlık sağlayan modeldir. Tüm hastalar için uygundur. Hastanızın rahatını ve bakım kolaylığı istiyorsanız kullanabileceğiniz modeldir. Alçalıp yükselmesi sayesinde bakım kolaylığı sağlar. Yarı koltuk olabilme sayesinde hastanıza daha konforlu bir tedavi süreci sunar. Trendelenburg ve antitrendelenburg fonksiyonları sayesinde hastanızın fiziksel tüm ihtiyaçlarına cevap verir. Daha geniş iç ölçüleri sayesinde pozisyonlandırma rahatlığı sunar. Daha uzun boyu sayesinde uzun boylu hastalar içinde idealdir. Kilolu hastalar için kullanabileceğiniz tek hasta karyolası modelidir.
  • 4 motorlu ahşap hasta yatağı kiralama: Tüm hastalar için uygun ve ev ortamına uygunluğu ile hastanıza psikolojik anlamda da  destek verecek hasta yatağı kiralama ürünüdür. Evinde hastane havası görünümü istemeyen hasta ve hasta yakınları için tüm fonksiyonları mevcüt olan hasta yatağı modelidir.

HAVALI YATAK ÇEŞİTLERİ NELERDİR? BAKLAVA TİPİ, BORU TİPİ ARASINDAKİ FARKLAR NEDİR?

Havalı yataklar; gününün bir çoğunu hareketsiz olarak geçiren hastaların kullanması gereken ürünlerdir. Havalı yataklar hastaların kan dolaşımını arttırarak, vücut yaralarını önleyen yataklardır. Vücut yaralarının başladığı kalça kısmına oksijen teması sağlayarak, hastaların yara oluşumunu önler.. Havalı yataklar hasta için en önemli yataklardır. Havalı yatak kullanımı hastanın tedavisini %90 etkilemektedir. Havalı yatak kullanılmadığı takdirde, vücut yaraları ve kızarıklıklarının oluşmaması imkansızdır.

  • Boru tipi havalı yatak: Boru şeklindeki havalı yataklar, sürekli yatan hastaların kesinlikle temin etmesi gereken havalı yatak modelleridir. Yatay borulardan oluşur ve bu borular sürekli hava ile şişip iner. Hava ile şişip inen borular kan dolaşımını arttırır, inik borulardan hava geçişi sağlar. Vücut yaralarının başladığı kalça kısmına oksijen teması sağlar. Ventilasyon denilen havalandırma sistemleri mevcut. Kaliteli havalı yatak modelleridir.
  • Baklava tipi havalı yatak:  Plastik ürünler olduğundan ve havalandırma sistemlerinin olmamasından kaynaklı tavsiye edilmez. Bir havalı yatak ne kadar yüksek  olursa hava sirkülasyonu o kadar iyi olur. Ekonomik olan ürünlerde şişme kapasitesi 5cm'dir. Hasta ağırlığı ile 3 cm içerisinde hava sirkülasyonu yeterli seviyede gerçekleşemez. Motorlarının dakikada 10 litreden fazla basınç sağlaması gereklidir. Fakat bu ürünlerin motorları kuvvetli değildir.

Özellikler: boru tipi havalı yatak

Sertlik Yumuşaklık: Var
Yükseklik: 12 cm

Taşıma kapasitesi: Kilolu hastalar için
Motor basıncı: 10 litreden fazla basınç
Yara Önleme Garantisi: %100
Memnuniyet: %100 memnuniyet

HASTA KARYOLASI VE HAVALI YATAK KİRALAMA BEYKOZ

Evde bakım sürecine başlayan hastalarımız için hasta karyolası ve havalı yatak kiralamak mümkündür. Beykoz'da bulunan hastalarımız için hasta karyolası kiralamak oldukça kolaydır. Tek yapılması gereken satış temsilcilerimiz ile görüşülmesidir. Hastanıza uygun hasta karyolasını öğrendikten sonra siparişiniz minumum 4 saat içerisinde adresinizde olacaktır. Platin Yatak ailesi olarak hastalarımızın memnuniyeti için özenle çalışmaktayız.

Hasta karyolası kiralama sistemi aylık olarak gerçekleşen bir sistemdir. Tüm ürünler aylık olarak ücretlendirilir. Adresinize teslim edilir ve adresinizden iade alınır. Teslimat kurulum ücretlere dahildir. Geri iadesinde ek ücret talep edilmez. Hastalara uygun hasta karyolası ve havalı yatak tercih edildikten sonra kullanımı ile alakalı bilgilendirmeler yapılır. Kiralama sözleşmesinin bir nüshası müşterilerimize verilir. Fatura tüm kullanımdan sonra kesilebilir.

Kullanılacak olan tüm hasta karyolası modellerinin sürekli bakımı yapılmaktadır. Havalı yataklarımızın hepsi her hastadan sonra steril edilmektedir. Steril edilmeyen hiçbir ürün müşterilerimize teslim edilmemektedir. Firmamızdan kaynaklı sorunlar oluşursa, müdahalesi 2 gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. Ürünlerin üretici firması olarak, ayda 300 hastaya hasta yatağı kiralama hizmeti vermekten onur ve gurur duyuyoruz.Bu yazı 178 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

HAKKIMIZDA

Platin Yatak Logo

Platin Yatak, Türkiye'de hasta yatağı kiralama sistemini başlatan ve 2009 yılından bu yana hastaların evde bakım süreci için profesyonel hasta yatakları üreten bir firmadır.

Copyright © 2009 HASTA YATAĞI KİRALAMA bir PLATİN YATAK kuruluşudur.