WhatsApp chat
Hasta Yatağı Kiralama Beykoz: Beykoz ilçesinde hasta yatağı ihtiyacı olan hastalarımız hasta yatağı kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirler. Beykoz kiralık hasta karyolası.

Hasta Yatağı Kiralama Beykoz: Beykoz ilçesinde hasta yatağı ihtiyacı olan hastalarımız hasta yatağı kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirler. 2, 3 ve 4 motorlu kiralık hasta karyolası modellerimizden seçim yapabilirler. Hasta karyolası kiralama seçeneklerinin yanında havalı yatak kiralama ve yemek masası kiralama işlemlerinide gerçekleştirebilirler.  Beykoz için firmamız yıllardır kiralık hasta yatakları sunmaktadır.

Hasta Yatağı Kiralama Beykoz Hangi Ürün Seçmeliyim?

Yıllardır hasta yatağı kiralama firmamız hastaların durum ve ihtiyaçlarına yönelik hasta karyolası sunmaktadır. Hastanız için seçeceğiniz hasta yatağı modeli hastanızın ihtiyaçlarını ve eğer yanında bakıcısı varsa bakıcı ihtiyaçlarını giderebilecek kapasitede olması gerekmektedir. Hangi hasta yatağı modelini seçeceğiniz hakkında aşağıda detaylı bilgileri inceleyebileceğiniz gibi direk bizimle iletişime geçerekte size uygun hasta yatağı kiralama seçeneği hakkında bilgi alabilirsiniz. Hangi ürün sizin için daha uygun sorusunun cevabını aşağıda detaylıca bulabilirisiniz.

Genel anlamda Beykoz için kiralayabileceğiniz hasta yatağı kiralama seçenekleri şunlardır.

  1. 2 motorlu hasta yatağı kiralama seçenekleri
  2. 3 motorlu hasta yatağı kiralama seçenekleri
  3. 4 motorlu hasta yatağı kiralama seçenekleri

Beykoz hasta yatağı kiralama seçenekleri de kendi içinde farklılıklar göstermektedir. Hastanıza uygun hasta yatağı seçebilmek için açıklamaları okuyup ürünlerin üzerine direk bakarak inceleyebilirsiniz.

HAVALI YATAK ÇEŞİTLERİ NELERDİR? BAKLAVA TİPİ, BORU TİPİ ARASINDAKİ FARKLAR NEDİR?

Havalı yataklar; gününün bir çoğunu hareketsiz olarak geçiren hastaların kullanması gereken ürünlerdir. Havalı yataklar hastaların kan dolaşımını arttırarak, vücut yaralarını önleyen yataklardır. Vücut yaralarının başladığı kalça kısmına oksijen teması sağlayarak, hastaların yara oluşumunu önler.. Havalı yataklar hasta için en önemli yataklardır. Havalı yatak kullanımı hastanın tedavisini %90 etkilemektedir. Havalı yatak kullanılmadığı takdirde, vücut yaraları ve kızarıklıklarının oluşmaması imkansızdır.

Özellikler Boru Tipi Havalı Yatak Baklava Tipi Havalı Yatak
Sertlik Yumuşaklık Var Yok
Yükseklik 12 cm 5 cm
Taşıma kapasitesi Kilolu hastalar için Kilolu hastalara uygun değil
Motor basıncı 10 litreden fazla basınç Basınç miktarı düşük
Yara Önleme Garantisi %100 %40
Memnuniyet %100 memnuniyet Çoğu müşterimizden olumsuz geri dönüş

HASTA KARYOLASI VE HAVALI YATAK KİRALAMA BEYKOZ

Evde bakım sürecine başlayan hastalarımız için hasta karyolası ve havalı yatak kiralamak mümkündür. Beykoz'da bulunan hastalarımız için hasta karyolası kiralamak oldukça kolaydır. Tek yapılması gereken satış temsilcilerimiz ile görüşülmesidir. Hastanıza uygun hasta karyolasını öğrendikten sonra siparişiniz minumum 4 saat içerisinde adresinizde olacaktır. Platin Yatak ailesi olarak hastalarımızın memnuniyeti için özenle çalışmaktayız.

Hasta karyolası kiralama sistemi aylık olarak gerçekleşen bir sistemdir. Tüm ürünler aylık olarak ücretlendirilir. Adresinize teslim edilir ve adresinizden iade alınır. Teslimat kurulum ücretlere dahildir. Geri iadesinde ek ücret talep edilmez. Hastalara uygun hasta karyolası ve havalı yatak tercih edildikten sonra kullanımı ile alakalı bilgilendirmeler yapılır. Kiralama sözleşmesinin bir nüshası müşterilerimize verilir. Fatura tüm kullanımdan sonra kesilebilir.

Kullanılacak olan tüm hasta karyolası modellerinin sürekli bakımı yapılmaktadır. Havalı yataklarımızın hepsi her hastadan sonra steril edilmektedir. Steril edilmeyen hiçbir ürün müşterilerimize teslim edilmemektedir. Firmamızdan kaynaklı sorunlar oluşursa, müdahalesi 2 gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. Ürünlerin üretici firması olarak, ayda 300 hastaya hasta yatağı kiralama hizmeti vermekten onur ve gurur duyuyoruz.

Tüm Kiralık Hasta Karyolası modellerini incelemek için hasta yatağı kiralama ziyaret ediniz.

HAKKIMIZDA

Platin Yatak Logo

Platin Yatak, Türkiye'de hasta yatağı kiralama sistemini başlatan ve 2009 yılından bu yana hastaların evde bakım süreci için profesyonel hasta yatakları üreten bir firmadır.

Copyright © 2009 HASTA YATAĞI KİRALAMA bir PLATİN YATAK kuruluşudur.