WhatsApp chat

BLOG
Anasayfa Blog HASTA YATAĞI KİRALAMA ATAŞEHİR

HASTA YATAĞI KİRALAMA ATAŞEHİR

HASTA YATAĞI KİRALAMA ATAŞEHİR

Hasta Yatağı Kiralama Ataşehir: Ataşehir kiralık hasta yatağı siparişleri aynı gün içinde hastalarımızın adreslerine teslim edilmektedir. Böylelikle hasta ve hasta yakınları ihtiyaçları olduğu süre boyunca hasta yatağı kullanarak, hayatlarını kolaylaştırmaktadırlar.

Hasta Yatağı Kiralama Ataşehir: Kısa dönemli hasta yatağı kullanımlarında daha ekonomik olan, hasta yatağı kiralama sistemi firmamız tarafından hizmetinize sunulmaktadır. Kiralık hasta yatakları sisteminin en avantajlı yönü daha ekonomik olmasıdır. Ataşehir ilçemizin tüm mahallelerine kiralık hasta yatağı gönderimi yapan firmamız, çok kısa bir zaman diliminde teslimat gerçekleştirmektedir.
 

HANGİ HASTA YATAĞINI SEÇMELİYİM? 0532 620 1030 

Hasta yatağı konusunda bilgi sahibi olmayan müşterilerimiz, hastasının hastalık durumunu firmamız yetkililerine bildirerek danışmanlık alabilirler.

Hasta yatakları fonksiyonlarına göre 3 gruba ayrılır.

  • 2 Motorlu Hasta Yatakları: İki adet motoru olan bu ürünlerde, hastanın baş ve ayak tarafı kaldırılıp indirilebilme özelliği vardır. Hastaların en çok ihtiyaç duyacağı sırt kaldırma özelliği sayesinde, hasta geceleri rahat uyur ve kolay nefes alır. Aynı zamanda yatağın ayak kısmı kaldırılarak hastanın rahatlığı sağlanır. Ekonomik hasta yatakları olup, hareket edebilen hastalara tavsiye edilir.
  • 3 Motorlu Hasta Yatakları: Hastaların ev içerisinde pencere seviyesinde oturabilmesi, hastaya bakan kişilerin eğilmek durumunda kalmadan bakım yapabilmesi için tavsiye edilen modellerdendir.Hastanelerin yoğun bakımlarında da çokça kullanılır. Hastaya bakan kişilerin rahatlığı sağlanmış olur.
  • 4 Motorlu Hasta Yatakları: Full fonksiyona sahip hasta yatağı modelleridir. Hastaların  yatış pozisyonunu kolaylıkla değiştirerek, vücutlarına kan dolaşımı sağlar. Yarı oturma pozisyonu sayesinde hastalar ayaklarını sarkıtabilir ve günlük hayatlarını kolaylaştırabilirler.
     

 

HANGİ HAVALI YATAĞI SEÇMELİYİM?

Havalı yatak modelleri çeşit çeşit olduğundan, ilk defa kullanacak olan müşterilerimizin yatakları ayırt edebilmesi için profesyonel bir satıcıdan destek alması gereklidir.

Havalı yataklar kan dolaşımı sağlayıcı özellikleriyle hastaların vücutlarını rahatlatırlar. Amaçları sürekli yatan hastada hareket edememek ve pozisyon değiştirememekten kaynaklı oluşabilecek kızarıklık ve yaraları önlemektir.

Hasta karyolasının üzerine serilen ve hastaların da üzerinde yattığı hava kompresörlü şişme yataklardır.

  • Baklava Tipi Havalı Yatak: Medikallerde satılan çok uygun fiyatlı ve tamamen plastikten üretilen havalı yataklardır. Fakat uzun vadeli kullanımda faydası yok denilecek kadar azdır. Tavsiye etmediğimizden satışını yapmıyoruz.
  • Boru Tipi Havalı Yatak: Hastalar için kullanılan profesyonel havalı yataklardır. Motorlarının sağladışı basınç, yükseklikleri, hava sızdırma özellikleri ile hastaların vücut yaralarını kesinlikle önleyen ve fayda sağlayan ürünlerdir. Çeşitleri için firmamızla görüşebilirsiniz

Daha fazla bilgi ve sipariş için firmamız satış danışmanlarıyla görüşebilirsiniz. 
 

 

Hasta Yatağı Kiralama Siparişi Ataşehir İçin Nasıl Verilir?

Hastanız için bir hasta yatağı kiralama işlemi yapmak istediğinizde ilk yapmanız gereken şey hasta yatağı kiralama ana sayfamızdaki ürünleri inceleyip size uygun olanını seçmektir.Bu yazı 341 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER

HAKKIMIZDA

Platin Yatak Logo

Platin Yatak, Türkiye'de hasta yatağı kiralama sistemini başlatan ve 2009 yılından bu yana hastaların evde bakım süreci için profesyonel hasta yatakları üreten bir firmadır.

Copyright © 2009 HASTA YATAĞI KİRALAMA bir PLATİN YATAK kuruluşudur. - hastayatagikiralama.com bugün 14 Yıl 6 Ay 28 Gün yaşında