WhatsApp chat

BLOG
Anasayfa Blog HASTA YATAĞI KİRALAMA ADALAR

HASTA YATAĞI KİRALAMA ADALAR

HASTA YATAĞI KİRALAMA ADALAR

Hasta Yatağı Kiralama Adalar: İstanbul Adalar’da hasta yatağı ihtiyacı olan ve kısa süreli olarak hasta yatağı kiralamak isteyen müşterilerimiz kiralama prosedürlerini ve şartlarını inceleyerek sipariş oluşturabilirler. Kiralık hasta yatakları kullanım süresine ve modeline göre aylık olarak ücretlendirilmektedir.

Hasta Yatağı Kiralama Adalar: İstanbul Adalar'da hasta yatağı ihtiyacı olan ve kısa süreli olarak hasta yatağı kiralamak isteyen müşterilerimiz kiralama prosedürlerini ve şartlarını inceleyerek sipariş oluşturabilirler. Kiralık hasta yatakları kullanım süresine ve modeline göre aylık olarak ücretlendirilmektedir. Taşıma kapasitesi yüksek, dayanıklı ve konforlu hasta yataklarından faydalanarak, hastanızın daha rahat istirahat etmesini sağlayabilirsiniz.
 

İSTANBUL ADALAR HASTA YATAĞI KİRALAMA 0532 620 1030

Platin Yatak olarak kiralanan tüm hasta yataklarını İstanbul'un tüm ilçelerinde ki evlere kendimiz teslim etmekte ve kendimiz geri teslim almaktayız. Servis çalışanlarımız kiralanan evi görerek ürünü teslim etmektedirler. Fakat İstanbul Adalar servis araçlarımız ile teslimat yapabileceğimiz bölgeler değildir. Dolayısıyla prosedür İSTANBUL ADALAR'da yaşayan müşterilerimiz için farklıdır. Hasta yatakları her ne kadar herkesin taşıyabileceği yataklar gibi görünse de, bu konuda uzman servis çalışanlarımız olmadan ürünlerimizi müşterilerimize teslim etmemiz imkansızdır.

 

İSTANBUL ADALAR HASTA YATAĞI KİRALAMA ŞARTLARI

 • Büyükada, Kınalıada ve Heybeliada için geçerlidir.
 • Adalar için minumum 2 AYLIK kiralama yapılmaktadır.
 • 2 AYLIK kira ödemesi yapıldıktan sonra, servis çalışanlarımız ürünü istediğiniz iskeleye getirir ve müşterimize teslim eder.
 • İskeleden sonra tüm mesuliyet müşterimizdedir.
 • 2 aydan daha kısa süre kullanılırsa ücret iadesi yapılmaz. Kiralarken müşterimiz kabul etmiş sayılır.
 • 2 aydan daha fazla kullanımlar için kira ödemesi havale yapılarak kullanıma devam edilebilir.
 • Teslimat esnasında kiralama sözleşmesinin bir nüshası müşterimize teslim edilir. Müşterimiz kiralama formundan kira takibini yapabilir.
 • Ürün geri iade edilmek istenildiğinde ek ücret talep edilmez. Firmamız tarafından belirlenen gün ve saatte, müşterimiz ürünü belirlenen iskeleye getirir. Servis çalışanlarımız tarafından ürün geri alınır.
 • Tüm ürünler test edilerek müşterimize teslim edilir. Firmamızdan kaynaklı sorunlar çözüme kavuşacaktır.
 • Kullanım süresi boyunca eğer olursa kullanıcıdan kaynaklı sorunlar (kumanda kablosunun ezilmesi, korkulukların kırılması vb.) değerlendirilerek ücretlendirilir.
 • Kullanım süresi boyunca hasta karyolasının üzerinde bulunan sünger şiltenin poşedi açılmadan kullanılmalıdır.
 • Belirtilen tüm şartlar sadece İSTANBUL ADALAR için geçerlidir!!
   

ADALAR HASTA YATAĞI KİRALAMA MODELLERİ

Kiralık hasta yataklarının aylık kira ücretleri modellerine göre farklılık göstermektedir. Hasta karyolası modelleri 2, 3 ve 4 motorlu olarak sınıflandırılmaktadır. Her model farklı özellikleri içermektedir. Hasta yatağı modelleri arasından seçeceğiniz ürün, hastanıza uygun olmalıdır. Aksi takdirde hastanız rahat olmayabilir. Hastanızın gün içerisinde ki hareket kabiliyeti, bilincinin kapalı/açık oluşu, kaç kg olduğu gibi kriterler, hasta yatağı seçerken önemlidir. Birçok müşterimiz yanlış bilgi ve yetersiz bilgiden kaynaklı olarak yanlış ürün temin ederek, tekrar hasta yatağı almak zorunda kalabiliyor. Dolayısıyla eğer konu hakkında bilginiz yok ise müşteri temsilcilerimize danışabilirsiniz.

 

ADALAR MOTORLU HASTA YATAĞI KİRALAMA ÇEŞİTLERİ

2 motorlu hasta yatakları; Koğuş yatakları olarak da bilinen bu ürünler hastanelerde de en çok kullanılan ürünlerdir. Hastaların genel olarak sırt kısmını ve ayak kısmını kaldırmak yeterli olabilmektedir. Dolayısıyla 2 motorlu ürünler ekonomik ve kullanışlıdır. İmalatı İSTANBUL Ümraniye'de yapılmaktadır. Arge çalışmaları tamamen Platin Yatak'a ait olup, ürün kiralama ve satın alma fiyatlarına teslimat ve kurulum dahildir. 2 motorlu hasta yataklarında kullanılan motor 100 kg taşıma kapasitelidir. Dolayısıyla obez hastalar bu ürünleri kullanamaz. Tercihe göre ev tipi ahşap kaplamalı seçenekleri de bulunmaktadır. 2 yıl garantili olan bu ürünler, kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

3 motorlu hasta yatakları; Asansör özelliği ile öne çıkan bu ürünler, alçalıp yükselerek hastaların bakımını kolaylaştımaya yarar. 100 kg taşıma kapasitesi vardır ve hasta bakıcılarının eğilerek değilde, bel seviyesinde bakım yapmalarına olanak sağlar. Sırt kısmı ve ayak kısmı kalkabilir. Motora bağlı kumandası ile yönetilir ve sessiz çalışır.

4 motorlu hasta yatakları; 4 motora sahip hasta yataklarında ise, 2 ve 3 motorlu hasta yataklarında bulunan özellikler bulunur. Bu özelliklere ek olarak trendelenburg - antitrendelenburg özellikleri eklenir. Antitrendelenburg; baş kısmın yukarıda ayak kısmın aşağıda, trendelenburg ise; baş kısmın aşağıda ayak kısmın yukarıda olması anlamına denk gelmektedir. Böylelikle hastaya ekstra kan dolaşımını arttırma olanağını tanır. Antitrendelenburg pozisyonunda sırt ve ayak kısmının kaldırılması ile de YARI KOLTUK pozisyonunu alabilir. Tüm bu özellikleri sayesinde diğer ürünlerden ayrılır. Platin Yatak tarafından üretilen 4 motorlu hasta yatakları, sınıfının ürünlerinden daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Yurt dışına en çok ihraç ettiğimiz üründür.
 

HASTA YATAĞI KİRALAMA ADALAR

Hasta yatağı kiralama Büyükada, hasta yatağı kiralama Kınalıada, hasta yatağı kiralama Heybeliada

Kiralık hasta yatağı adalar ürünlerimizi incelemek için hasta yatağı kiralama sayfamızı ziyaret ediniz.Bu yazı 773 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER

HAKKIMIZDA

Platin Yatak Logo

Platin Yatak, Türkiye'de hasta yatağı kiralama sistemini başlatan ve 2009 yılından bu yana hastaların evde bakım süreci için profesyonel hasta yatakları üreten bir firmadır.

Copyright © 2009 HASTA YATAĞI KİRALAMA bir PLATİN YATAK kuruluşudur. - hastayatagikiralama.com bugün 14 Yıl 7 Ay 16 Gün yaşında