WhatsApp chat

BLOG
Anasayfa Blog HASTA YATAĞI İMALATI VE İHRACATI (VİDEO)

HASTA YATAĞI İMALATI VE İHRACATI (VİDEO)

HASTA YATAĞI İMALATI VE İHRACATI (VİDEO)

HASTA YATAĞI İMALATI VE İHRACATI: Hasta yatağı imalatı ve ihracatı yaparak ürünlerimizi yurt dışında tanıtmakta ve hastalarımızın hasta yatağı ihtiyaçlarına göre göndermekteyiz.

Hasta yatağı imalatı ve ihracatı yaparak ürünlerimizi yurt dışında tanıtmakta ve hastalarımızın ihtiyaçlarına göndermekteyiz. Ürettiğimiz en kaliteli ve sağlam 4 motorlu hasta yataklarımız ile hastalarımız gün boyu konforlu bir tedavi süreci geçirmektedir. Yurt dışı müşteri geri bildirimlerine de bakıldığında ürünlerimizde kullandığımız malzeme kalitesi, piyasa seviyesinin üstündedir. Müşteri memnuniyeti ve müşterilerimize verdiğimiz güven, hizmetimizin kalitesinin göstergesidir.

2009 yılından bu yana hasta yatağı kiralama alanında çalışmakta ve Türkiye'de hasta yatağı kiralama sektörünü oluşturarak hastalarımıza yeni seçenekler sunmaktayız. Hastalarımızın evlerine hasta yataklarımızı teslim etmekte, güvenilir ve konforlu alışveriş sağlamaktayız. İstanbul içi aynı gün içerisinde müşterilerimize ürünlerimizi teslim etmekteyiz. İmalat atölyemizde ayda 400 adet hasta yatağı üretilmekte olup, ürün maliyetlerini müşterilerimize sunarak piyasa içerisinde ki farkımızı özellikle dile getirmekteyiz. Alışveriş sonrası müşterilerimizin sorunlarını özenle dinlemekte ve sorunlarına çözümler yaratmaktayız.

Hasta Yatağı Kiralama - Hasta Karyolası İhracatı

HASTA YATAĞI KİRALAMA - PLATİN YATAK KURULUŞUDUR 13.YIL

ANADOLU YAKASI 0216 470 5040
AVRUPA YAKASI 0212 634 4010
WHATSAPP 0532 620 1030Bu yazı 454 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER

HAKKIMIZDA

Platin Yatak Logo

Platin Yatak, Türkiye'de hasta yatağı kiralama sistemini başlatan ve 2009 yılından bu yana hastaların evde bakım süreci için profesyonel hasta yatakları üreten bir firmadır.

Copyright © 2009 HASTA YATAĞI KİRALAMA bir PLATİN YATAK kuruluşudur. - hastayatagikiralama.com bugün 14 Yıl 6 Ay 28 Gün yaşında