(HYK700) 3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı

3 Motorlu ASANSÖRLÜ hasta karyolası, hareket kabiliyetini yitirmiş bakım süreci başkaları tarafından yapılan hastaların kullanımına yöneliktir. Asansörlü hasta karyolası hastanelerde de çokça kullanılan, hastaların transferini kolaylaştıran ve kullanımında konfor sağlayan medikal hasta yataklarındandır. 3 motorlu hasta yatağı, kullanıldığı takdirde hastaların bakımı kolaylaşacak, hastanın bakımını yapacak olan kişi de zorlanmayacaktır.

 

ASANSÖRLÜ HASTA YATAĞININ SAĞLADIĞI KOLAYLIKLAR NELERDİR?

Asansörlü hasta yatağı kullanım süresi boyunca sağladığı kolaylıklar, hastanın bakımını kolaylaştırır. Hastalar evde bakım sürecinde tedavi edilirken, kendilerine dokunulmamasını isterler. Bunun ilk sebebi hareketsizlikten kaynaklı vücutlarında oluşan ağrıdır. Hastaların inatçı veyahut huysuz olmalarının sebebi, genellikle budur. Dolayısıyla hastaya dokunularak yapılan işlemler daha kolaylaştırılmalı ve hızlandırılmalıdır. Hastaların bakımında en büyük problem bakımdır.

HASTA BEZİ DEĞİŞİMİ / BAKIM: Bu madde hastaların bakımını gerçekleştiren kişiler için önemlidir. Bu bazen, hasta bakıcıları, hemşireler olurken bazen de hasta yakınları olmaktadır. Evde bakım süresinde hastaların bakımını çoğunlukla hasta yakınları gerçekleştirmektedir. Hastanın altı değiştirilirken sürekli eğilerek bakım yapılması, hastaya bakan kişide de bir süre sonra bel fıtığı gibi sağlık sorunlarını beraberinde getirmektedir. 3 motorlu hasta karyolası kullanımında hasta, hastaya bakan kişinin bel seviyesine kadar yukarı çıkartılabilmektedir. Hasta yakını böylelikle eğilmek durumunda kalmaz. Dolayısıyla sağlık sorunları oluşmaz.

HASTA TRANSFERİ: 2 Motorlu baza ölçüsünde bulunan hasta yataklarının hareketsiz hastalarda kullanımının tavsiye edilmemesinin bir diğer sebebi de budur. Hasta transferinin kolaylaşması için en alçak veya en yüksek seviyeye gelebilen hasta yataklarına ihtiyaç vardır. Bu özellik transfer işlemini kolaylaştıracak hastanın acı çekmesini önleyecektir.

YATAKTAN İNME / BİNME: Bilinci açık hastalarda yataktan inme veya binme zorlaşabilmektedir. Hastaların ayağının yere temas etmesi ve daha kolay yürüyebilmeleri için en alçak seviyeye gelebilen hasta karyolası kullanılmalıdır. 

 

ASANSÖRLÜ HASTA YATAĞI TANITIM VİDEOSU

 

3 MOTORLU ASANSÖRLÜ HASTA YATAĞI NASIL KİRALANIR?

3 Motorlu hasta karyolasını kiralamaya karar veren müşterilerimiz için ürünü sipariş etmek çok basit. Platin Yatak hasta karyolası kiralama sisteminde tüm ürünler, iade alındıktan sonra dezenfekte edilerek yenilenir. Her hasta, yatakları streçli olacak şekilde kullanılır. Kesinlikle ürünler steril edilmeden başka bir hastaya teslim edilmez. Hasta karyolası kiralama sisteminden aylık 300 hasta yararlanmaktadır. Platin Yatak Ümraniye fabrika & depodan tüm ürünler İSTANBUL ilçelerine dağıtıma çıkar. Ürünler siparişi verildikten sonra maksimum 4 saat içerisinde hastalara ulaşır. Ödeme ilk ay teslimatta elden nakit, diğer aylar havale şeklinde rica edilir. Hasta karyolası kiralama sisteminde hastalar için indirimler gerçekleştirilmektedir. Ürünü sipariş vermek için www.hastayatagikiralama.com adresinden firmamızı arayabilirsiniz.

HASTA YATAĞI KİRALAMA İNSTAGRAM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

(HYK700) 3 Motorlu Asansörlü Hasta Yatağı” için bir yorum

Bir Cevap Yazın