(HYK500) 2 Motorlu Abs Hasta Yatağı Kiralama

2 motorlu hasta yatağı kiralama seçenekleri arasında en ekonomik fiyatı ile kiralayabileceğiniz kiralık hasta karyolası seçeneğidir. Belden baş kısmı platformu ve belden ayağa kadar olan iki platform kumanda yardımıyla hareket ettirebilmektedirler. Hasta yatağının başlıkları abs plastik antibakteriyel özellikli başlıklardır. Hasta yatakları yan korkulukları alüminyum merdiven sistem yan korkuluk olup komple tabanca sistemi ile indirilip kaldırılabilmektedir. Hasta yatağı kiralama fiyatları arasında en uygun aylık kiralama seçeneğidir.

2 motorlu abs hasta karyolası kiralama
2 motorlu abs hasta karyolası kiralama

Abs Hasta Yatağı Kiralama Videosu

2 motorlu hasta karyolası hareket yeteneklerinin daha net anlaşılması için aşağıdaki hızlandırılmış hasta yatağı kiralama videosunu izlemenizi tavsiye ederiz.

Abs Hasta Yatağı Kiralama Nasıl Yapılır?

Eğer bu ürünü beğendiyseniz ve kiralamak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. Asya yakasında iseniz 0216 470 50 40 nolu telefonu, Avrupa yakasında iseniz 0212 634 40 10 nolu telefonumuzdan bizimle iletişime geçin. Abs hasta yatağı kiralama işlemi gerçekleştirmek istediğinizi belirtin. Arkadaşlarımız ; Adresinizi, iletişim bilgilerinizi aldıktan sonra kiralık hasta karyolasını adresinize sevk edeceklerdir.

Adresinize nakliyesi gerçekleşen hasta yatağının kurulumu arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilecektir. Size nasıl kullanacağınızı gösterecekler. Tüm bunlar 15 dakikayı geçmeyecektir. İlk ayın ücretini arkadaşlarımız nakit olarak elden alacaklar ve böylece hasta yatağını 1 ay boyunca kiralamış olacaksınız. Tüm Yapmanız gereken bu kadar basit. Diğer kiralık hasta karyolası ürünleri için hasta yatağı kiralama sayfamızı ziyaret ediniz.

HASTA YATAĞI KİRALAMA İNSTAGRAM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

(HYK500) 2 Motorlu Abs Hasta Yatağı Kiralama” için 3 yorum

  1. hastayatagikiralama.com dan kiralık hasta karyolası siparişi verdim. Aynı gün içinde çok hızlı bir şekilde kurulumunu gerçekleştirdiler. ürünler kiralık olmasına rağmen sanki sıfırmış gibi geldi. platin yatak firması bu işi çok iyi yapıyor teşekkürler.

Bir Cevap Yazın