(HYK450) 2 Motorlu Full Abs Hasta Yatağı Kiralama

( Kod: HYK 450) Bağımsız hareket edebilen süspansiyon sistemli yan korkulukları sayesinde, hasta transferleri ve refakatçi hareket kabiliyetleri üst seviye kullanım kolaylığı kazanmaktadır. Mikrop tutmayan başlık ve korkulukları temizlikte kolaylık ve enfeksiyon riskini minimum seviyeye indirmektedir. Elektrikli ve kumandalı olan full abs 2 motorlu hasta yatağı hasta yakınları tarafından en çok tercih edilen kiralık hasta karyolası seçeneğidir. Ful abs hasta yatağı kiralama seçeneği 2 motorlu hasta yatakları arasında en iyi hasta yatağı kiralama modelidir.

2 motorlu full abs hasta karyolası kiralama
2 motorlu full abs hasta karyolası kiralama

Ful Abs Hasta Yatağı Kiralama Videosu

Hasta yatağımızı daha yakından tanımanız ve fonksiyonel kabiliyetlerini daha iyi anlamanız için aşağıdaki hızlandırılmış kiralık hasta yatakları videosunu izlemenizi öneririz.

HASTA YATAĞI KİRALAMA İNSTAGRAM

(HYK450) 2 Motorlu Full Abs Hasta Yatağı Kiralama” için 5 yorum

  1. Merhaba,
    Satın alma ve kiralama için ayrı ayrı fiyat bilgisi verebilirmisiniz? Evimiz İstanbul Bakırköy’de , kurulumu yapıyormusunuz

    1. Merhaba Başak hanım, bu ürünün aylık kira ücreti 400tl dir. Satın alma ücreti ise 2650tl dir. 2 yıl garantili bir üründür. Evinize gün içesisinde gönderebiliriz, satış temsilcisi Gamze ben 0532 620 1030 numaramızdan bana ulaşabilir, ürünün hastanıza uygunluğunu konuşabilir sipariş verebilirsiniz.

  2. Merhabalar hastanede yatan hastalara da hizmet veriyor musunuz hastaneye almak istesek zorluk çıkarırlar mı

Bir Cevap Yazın