(HV500) Pozisyon Veren Havalı Yatak Kiralama

Pozisyon veren havalı yatak 10, 20 ve 30 derecelik açılarla hastayı sağa ve sola 15 dakikada bir döndürerek pozisyonunun değiştirilmesini sağlar. AB iç sistemi ile kan dolaşımını arttırarak hastayı 24 saat boyunca vücut yarası riskinden önler. Ventilasyon delikleri sayesinde vücuduna oksijen teması sağlar.

Yatan ev hastaları için yatak yarası engellemenin haricinde pozisyon verilmesi gerekir. Pozisyon veren havalı yataklar, hasta karyolası içerisinde pozisyon değiştirmekte zorluk çeken ve periyodik olarak pozisyon verme işlevi yapılamaması /yeterli olmaması gibi durumlarda hastayı otomatik olarak sağa ve sola döndüren havalı yataklardır.

Pozisyon veren havalı yatak kilolu hastaların bakımında, hastaların acı çekmesini önleyerek günlük bakımını kolaylaştıran ve konfor sağlayan medikal havalı yataklardır.

Pozisyon veren havalı yataklar, hasta karyolası ile beraber kiralanabilmektedir.

Pozisyon Veren Havalı Yatak Videosu

HASTA YATAĞI KİRALAMA İNSTAGRAM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

(HV500) Pozisyon Veren Havalı Yatak Kiralama” için bir yorum

Bir Cevap Yazın