3 Motorlu Hasta Yatağı

3 motorlu hasta yatakları alçalıp yükselme özelliğiyle bilinen hasta karyolası modelidir. Bir diğer ismi asansörlü hasta karyolası olan 3 motorlu hasta yatağı modellerinin genel fonksiyonel özellikleri baş, ayak kalkması ve indirilmesinin yanında alçalıp yükselmesidir. Platin Yatak Türkiye’nin en çok alçalan ve en çok yükseltilebilen 3 motorlu hasta yatağı modelini hastalarının hizmetine sunmuştur.

3 motorlu hasta yatağı
3 motorlu hasta yatağı

3 Motorlu Hasta Yatağı Nedir?

3 motorlu hasta yatağı modelleri adından da anlaşılacağı gibi 3’lü motor sistemiyle çalışan hasta karyolası modelleridir. Hasta yatağı motor sayısıyla eş değerde fonsiyon özelliğine sahip demektir. Platin Yatak olarak öncelikle motor bileşenlerini kısaca açıklayalım. Sonrasında fonksiyonel özelliklerini anlatacağız.

3 Motorlu Hasta Yatağı Elektronik Sistemi:

  • 3 adet pistor motor
  • kontrol kutusu
  • kontrol el kumandası

Yukarıdaki bileşenler hasta karyolası iskeleti ile birleştiğinde ortaya 3 motorlu hasta yatağı çıkmaktadır.

3 Motorlu hasta yatağı fonksiyonları:

  • Baş kalkar ve iner
  • Ayak kalkar ve iner
  • Hasta yatağı alçalıp yükselir

3 Motorlu hasta yatağı kumanda ile istenilen bölge yukarıdaki fonksiyonlar eşliğinde hareket etmektedir. 3 Motorlu hasta yatağı korkulukları modellerine göre değişiklik gösterebilmektedir. 3 motorlu hasta yatağı videosunu aşağıda izlemek size daha iyi anlamanızı sağlayacaktır. 3 motorlu hasta yatağı sistemleri hastane yatağı kiralama sistemlerinin vazgeçilmez hasta karyolası çeşididir. hasta yatağı fiyatları anlamında 3 motorlu hasta yatağı modelleri asansör özelliği olan hasta karyolası modellerine nazaran daha uygun fiyatlıdır.


3 Motorlu Hasta Yatağı Videosu

3 motorlu hasta yatağı modelimizin hareket kabiliyetleri ve fonksiyonel özelliklerini daha ayrıntılı seyredebilmeniz için hızlandırılmış video seyrinize sunulmuştur. Videoyu 3 motorlu hasta yatağı modelinin size uygun bir hasta karyolası olduğunu anlamanıza yardımcı olacaktır.


Bu ürünü satın almak veya hasta yatağı kiralama için 3 motorlu hasta yatağı ziyaret ediniz.


 

Bir Cevap Yazın